Domov » Žurnál+ » Autor: Nadácia Bátor Tábor

Žurnál+

Hudobný online workshop v piatok 25.6.

Nadácia B. » Akcie / 2021-06-14 13:00:02 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Online workshopy v Bátor Tábore pokračujú aj v lete! 

Pripojte sa k nám v piatok 25.06. o 18:00 na fantastické dobrodružstvo. V bezplatnom online workshope budeme putovať lesom a spoznávať zvuky prírody a zvieratiek. Nezostaneme však iba pozorovateľmi - hudbu budeme vytvárať aj my sami. 

Čo budete na workshop potrebovať?

Prihláste sa na workshop na tomto linku: http://bit.ly/HudobnyWSregistracia

Workshop je bezplatný a jediné, čo deti potrebujú, je smartfón / tablet alebo notebook s pripojením na internet. O program a zábavu sa postarajú špeciálne vyškolení dobrovoľníci nadácie Bátor Tábor. Workshop sa koná online cez ZOOM a je určený pre deti od 7 do 14 rokov. 

Kto sme?

Ako nadácia Bátor Tábor prinášame už od roku 2001 vážne chorým deťom radosť a smiech. Naše programy sú navrhnuté tak, aby hravou formou posilňovali silu a odvahu v tých najnáročnejších situáciách.

Za posledný rok sme z dôvodu bezpečia našich malých hrdinov preniesli väčšinu programov do online prostredia a v našich virtuálnych aktivitách vítame všetky deti, ktoré majú chuť spoznávať nových kamarátov, učiť sa nové veci a prekonávať hravou formou rôzne výzvy. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
batortabor
batortabor
8 predaných ks, 4 hodnotenia

Organizujeme programy zážitkovej terapie pre vážne choré deti a ich rodiny. Od návštev v nemocniciach po bezplatné letné tábory, našim cieľom je vrátiť sebavedomie, bezstarostnosť a odvahu deťom, ktorých detstvom otriaslo dlhodobé ochorenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »