Domov » Žurnál+ » Autor: Nadácia Bátor Tábor

Žurnál+

Ako sa stať donorom Nadácie Bátor Tábor

Nadácia B. » Tvorba / 2021-03-05 13:00:01 /  4 komentáre / 13 lajkov

Predávate na SAShE a máte možnosť a chuť venovať vaše výrobky cez Dobrý obchod v prospech Nadácie Bátor Tábor Slovensko? Tu sú inštrukcie, ako na to. Byť donorom Dobrého obchodu je veľká a dobrá vec. Zároveň nie je úplne jednoduchá. Prečítajte si, prosím, naše požiadavky a zvážte, či je to niečo pre vás. Ak áno, budeme sa nesmierne tešiť.

Stať sa donorom Dobrého obchodu a pomôcť tak deťom s onkologickým ochorením je krásna skúsenosť, ktorá ale nie je celkom nenáročná, preto si pozorne preštudujte podmienky.

1. 15 vecičiek
Rozmyslite si, ktorú z vašich vecičiek by ste chceli venovať a vedeli vyrobiť v množstve minimálne 15 kusov. Minimálny dar od donora je 15 ks úplne rovnakých výrobkov. Všetky výrobky treba mať vyrobené na sklad pred ich zverejnením.
Minimálny počet 15ks sme zvolili z toho dôvodu, že Dobrý obchod bude promovaný cez SAShE, ktoré má veľkú fanúšikovskú základňu. Väčšiemu publiku je teda treba ponúknuť viac kusov výrobkov.

2. Lacnejšie, aj drahšie
Ak by ste chceli darovať viac ako 15 kusov jednej vecičky, odporúčame vám premyslieť si, či by ste vedeli darovať napríklad 15 kusov lacnejších výrobkov a potom iných 15 kusov drahších výrobkov z vašej dielne. Niektorí ľudia nebudú mať možnosť venovať 30 eur a kúpiť si váš náhrdelník, ale ak by ste venovali okrem náhrdelníkov aj lacnejšie náramky alebo prstienky, mali by tak možnosť výberu a mohli by prispieť sumou, ktorá je pre ich rozpočet prijateľná :)

3. Fotky
Donor Dobrého obchodu musí mať dobrú produktovú fotografiu, ktorú budeme môcť použiť ako fotku výrobku aj v našej galérii. Cena vášho produktu bude zaokrúhlená smerom hore.

4. Vyplňte formulár
Ak ste si tieto body premysleli a viete si predstaviť, že venujete minimálne 15ks z jedného typu výrobku z vašej dielne, vyplňte, prosím, formulár pre donorov TU.

5. Označenie donora

Každý náš donor získa do svojho profilu označenie "Donor Dobrého obchodu". Zároveň budete ako donor uvedený aj v detaile vami venovaného výrobku v našej galérii, s odkazom na vašu galériu na SAShE.

Takisto by sme sa potešili žurnálu z vášho pera, v ktorom napíšete, prečo ste sa rozhodli stať donorom a ktorý projekt vás oslovil. Donor získa aj publicitu pre svoj obchod, ktorú zabezpečí redakcia SAShE.sk.

Ďakujeme zo srdca za vaše zváženie :)

Katka a Nadácia Bátor Tábor

Komentáre

ButterflyHandMade Veľmi rada sa zapojím ❤️

2021-03-05 21:26:351x

batortabor Dakujeme velmi pekne, Petka, pisem spravu :) Katka, Bator Tabor

2021-03-05 23:25:011x

byNataliaM Ja by som sa tiež rada zapojila. Kamarátka strávila niekoľko liet v Bátor Tábore, preto ma to hneď upútalo, má na to krásne spomienky, a tak by som rada pomohla aj ja.

Neviem však nájsť podmienky. Viete ma znavigovať, prosím? Ďakujem. Natalia

2021-03-06 18:58:221x

batortabor Dakujeme, Natalka, pisem spravu a velmi ma potesilo, ze ma kamaratka krasne spomienky na nase tabory

2021-03-10 12:25:181x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
batortabor
batortabor
1 predaný ks

Organizujeme programy zážitkovej terapie pre vážne choré deti a ich rodiny. Od návštev v nemocniciach po bezplatné letné tábory, našim cieľom je vrátiť sebavedomie, bezstarostnosť a odvahu deťom, ktorých detstvom otriaslo dlhodobé ochorenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »