Žurnál+

Plesová sezóna, ktorá šetrí planétu aj peňaženku

P
baterkaren9 predaných ks, 4 hodnotenia

Janka R. » Blogy / 2024-01-19 13:00:02 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

Príďte si po plesovú róbu či originálnu masku na karneval za symbolickú cenu na náš Fašiangový SWAP

Obdobie plesov, fašiangových veselíc a karnevalov je opäť tu. Ak zháňate večerné šaty, ktoré na vás ešte nikto nevidel, alebo originálny karnevalový kostým, nemusíte hneď kupovať nové a navyšovať už tak dosť veľké výdavky, ktoré súvisia s týmito podujatiami.

Príďte si vyswapovať veci z druhej ruky za symbolické vstupné na Fašiangový swap! Uskutoční sa v tretiu januárovú sobotu, teda 20. januára, od 9.00 do 15.00 hod. v priestoroch enviro vzdelávacieho reuse centra Baterkáreň v Trnave.

Vítaní sú všetci tí, ktorí zháňajú šaty, topánky a doplnky na ples, alebo peknú masku/ karnevalový kostým pre svoje dieťa. Rovnako aj tí, ktorým doma v skrini leží vyššie uvedené a chceli by mu dopriať lepšie využitie.

Foto: Image by Freepik

Ako to funguje?

Na swape nájdete širokú ponuku karnevalových masiek pre deti všetkých vekových kategórií a krásne šaty, v ktorých zažiarite na plese či inej spoločenskej udalosti. Za vstupné 5€ si môžete odniesť 5 kusov z oblečenia, ktoré priniesli iní návštevníci. Ak sa vám bude páčiť viac vecí, každý ďalší kus si od nás môžete odniesť za 2€. Naopak, ak máte doma karnevalové masky a spoločenské šaty a doplnky, ktoré už nepotrebujete, môžete ich na swap priniesť a potešiť ostatných návštevníkov. Najviac však 1 bežnú tašku čistého a nepoškodeného oblečenia, doplnkov a pod.

Swapy sa vrátili do Trnavy

V Baterkárni sa tento rok môžete tešiť aj na iné swapy, zamerané na výmenu oblečenia, hračiek, kníh, rastlín, ale aj školských vecí. Každý mesiac vždy v tretiu sobotu sa bude konať swap na inú tému. Presný rozpis nájdete v programe podujatí na našom webe alebo sociálnych sieťach. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »