Domov » Žurnál+ » Autor: Vladimíra Brandobur

Žurnál+

Spolupráca s veľkým S

Vladimíra B. » Tvorba / 2014-07-14 12:41:14 /  5 komentárov / 9 lajkov

 Spolupráca ako dobre známy pojem na Sashe priniesla aj  mne pozitívnu skúsenosť a priateľstvo.

 Môj žurnál vznikol ako poďakovanie ľudom, ktorí stoja za značkami: ingestripe, Cat.in.the.closet a  Vulpecula . Ich šikovné ruky sa podieľali na výrobe a fotení kúskov z mojej dielničky.

 

  • Spolupráca na výrobe KUFROsedáka Koník

    Keď som začala premýšľať nad dizajnom nového produktu- KUFROsedáka, vedela som, že textilný vankúšik pod zadoček nesmie sedáku chýbať. Či už z hľadiska estetického ale i úžitkového.
    Tak sa začalo moje pátranie po stopách textilných. Našla som veľa krásnych vankúšikov, no ani jeden nezodpovedal mojej predstave. Nakoniec ma oslovila krásna grafika od značky ingesprite. Ideálne sa hodiaca k vizuálu KUFROsedáka. Baby z ingestripe, konkrétne Katarína Hečková, Zuzana Daubnerová boli ochotné bez problémov sa popasovať z mojou požiadavkou na mieru šitého sedáka. A tak vznikol krásny, farebný koníkový podsedák.

 

          

 

  • Spolupráca na fotení KUFROstolíka Love

KUFROstolík Love ste mohli v mojej dielničke zhliadnuť už skôr. Z dôvodu nedostatku času a priestoru mi pri vzniku jeho fotografií ostalo len improvizovať . Veď to mnohí poznáte. Neskôr som na sashe uvidela krásne recyklované vankúšiky v tvare srdiečka od značky Cat.in.the.closet, ktorú Vám asi nemusím predstavovať. Chytili ma za srdce. Vedela som, že musia byť súčasťou fotiek KUFROstolíka Love. Nič krajšie ako srdečná recyklácia! Autorka Katka, inak veľmi zlatá baba súhlasila a fotky sú na svete. Čo na ne poviete? 

                 

 

  • Spolupráca na fotení KUFROstolíka Rose

A ešte jedna tak trochu vtipná spolupráca, ktorá sa dočkala šťastného konca.
Na fotenie KUFROstolíka Rose som si vymyslela koncept sediacej modelky/roumis.inaures/pri stolíku. Prvým krokom bolo hľadanie čelenky pre modelku. Nebolo o čom, Vulpecula a jej kvetované čelenky, pre mňa to pravé orechové ! Autorka Martinka bola samozrejme ústretová, no kvôli nedostatku času sa nám nakoniec nepodarilo stretnúť. Čelenku spolu s oblečením/LUKA moda/ mi nakoniec zapožičala fotografka Andrejka. Vtipné bolo zistenie, že čelenka je výrobok z dielne Vulpecula. Cestu si ku mne našla :)

Verím, že náhody sa nedejú!    

                

                                                                   

  • A na záver patrí veľká vďaka fotografke Andre Roth za jej  nezištnú fotografickú pomoc.
  •  

Moja spoločná práca sa skončila veľkou spokojnosťou. Odporúčam všetkým. Veď kde inde, ak nie na sashe, portálu s neskutočným množstvom hand_made tvorcov sa môže zrodiť spolupráca. Prajem všetkým veľa tvorivých chvíľ a ešte vydarené slnečné leto.

Komentáre

iiiva Vydarená spolupráca :) Vaše kufrostolíky som objavila na Sashe už skôr a sú úžasné, originálne a každý má svoj príbeh

2014-07-14 12:49:311x

Vulpecula Super žurnálik :)) a ešte stále mi je úsmevne, keď sme zistili, že čelenka bola odo mňa :) o to viac ma mrzí, že som ti vtedy nevedela vypomôcť

2014-07-14 14:34:142x

bARToska ďakujem dievčatá :)

2014-07-16 12:22:04

bARToska ďakujem dievčatá :)

2014-07-16 12:22:06

ingestripe dakujeme bARToska :-)

2014-07-21 17:05:44

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

bARToska
bARToska
54 predaných ks, 47 hodnotení

DAJME VECIAM DRUHÚ ŠANCU.

KUFROstolíky za 1e nie sú na predaj, mám ich ako ukážku svojich prác. Môžme sa dohodnúť na výrobe podobného KUFROstolíka. Všetko sa odvíja od vizuálu KUFRA, ktorý zoženiem :D

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - KUFROstolík Love - 4248259_KUFROstolík Love by bARToska
 6 komentárov
 Páči sa 79 ľudom
100,- €
 - KUFROstolík Rose - 3398182KUFROstolík Rose by bARToska
 15 komentárov
 Páči sa 143 ľudom
160,- €
 - KUFROsedák Koník - 4232600_KUFROsedák Koník by bARToska
 7 komentárov
 Páči sa 65 ľudom
120,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »