Domov » Žurnál+ » Autor:

Žurnál+

Vonia Vám papier a kniha?

. » Pozvánky a Reportáže / 2017-02-25 21:58:30 /  1 komentár / 11 lajkov

Predstavte si z polovice v zemi ukrytú halu, kde na prvom poschodí rozvoniava mnoho druhov papiera, kože a pergamenu, mosadzná písmovina a starodávne náradie a na prízemí sa z kníhviazačskej dielne šíri omamná a čarovná esencia všetkého z prvého poschodia. Tento priestor bude dejiskom knihárskeho kurzu, na ktorý Vás srdečne pozývame.

Marec je mesiac knihy a to je mesiac, kedy každý rok otvárame svoje brány a radi ukazujeme naše know-how pre uchovanie a rozvoj knihárskeho remesla. Ak máte radi knihy, papier, tvorenie a papiernický obchod miniete len málokedy, budete u nás v sobotu 18.3. na tom správnom mieste.

Tento kurz je určený nie len pre začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí z papiera tvoria a chcú si základné výrobné postupy ozrejmiť či pripomenúť a tiež rozšíriť svoje znalosti a zručnosti. Všetci účastníci si z kurzu odnesú svoje vlastnoručne vyrobené knihy a krabičky a tiež náradie a materiál pre ďalšiu prácu a inšpiráciu. Okrem toho nás čaká príjemná a domáca atmosféra, o ktorú sa postarajú aj naši lektori - knihári z dvoch generácií, medzi ktorými je i historik zameraný na knižnú väzbu a pedagóg, technológ a kníhviazačky, ktoré majú tú "mamičkovskú" úžasnú schopnosť naučiť Vás svoje zručnosti. Jeden lektor sa bude venovať maximálne štyrom účastníkom tak, aby mal každý účastník dostatočný komfort a bola mu venovaná plná pozornosť.

A pretože máme radi skillshare, pre príchodzích z väčšej vzdialenosti, ponúkame ubytovanie pred či po kurze v našich firemných izbách aj len za skillshare - teda ak nás niečo drobné naučíte aj Vy. A tiež ak prídete vlakom alebo autobusom, zabezpečíme odvoz.

Svet je krásne pestrofarebný a taký bude aj náš kurz. Samozrejme sa zúčastnia aj ľudia mimo sashe sveta z rôznych odborov.... divadelné a dobové umenia, numerológia, scrapbook výroba a iná hand made tvorba, či neobyčajne "obyčajní" milovníci knihy a papiera. A tieto stretnutia sú tiež pridanou hodnotou nášho kurzu, lebo žiadne stretnutie nie je náhodné.

Zlákala Vás tá vôňa?

Tešíme sa na stretnutia so všetkými :)

Komentáre

tvojobal Hurá, tešíme sa!!!

2017-02-27 16:52:041x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
atelierknihy
atelierknihy
2079 predaných ks, 408 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte u nás! Predávame otváracie krúžky, lepenky, knihárske kože, ručný, poťahový a albumový pavučinový papier, kovorožky a iné komponenty, poťahový materiál, náradie, literatúru...a omnoho viac pre uchovanie knihárskeho remesla

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Knihársky workshop - 7820212_Knihársky workshop by atelierknihy
 3 komentárov
 Páči sa 24 ľudom
79,20 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »