Domov » Žurnál+ » Autor: Diana Čereiová

Žurnál+

Večná džínsovina

Diana Č. » Nové výrobky / 2017-03-30 13:32:35 /  4 komentáre / 16 lajkov

Vitajte! 

Môj úplne prvý žurnálik bude ako inak, o šujtáškach:). Aj keď na trhu je veľa druhov šujtášiek, vybrala som si tému z novej rady denimových sutašiek, ktorú onedlho nájdete v mojom obchodíku. Asi ani nie je osoba, ktorá by nepoznala rifľovinu. Nosia ju všetci a už dávno platí, že to nie je len športová textília.Pestrá škála rifľoviny ponúka aj pre výrobcov šujtášiek a textilnej galantérie dosť veľký rozsah aj v tejto oblasti. Spektrum rifľoviny je široký a vyzerá to tak, že to platí aj pre prýmky (hoci sa to nezdá). Tak poďme si ich aspoň trošku roztriediť. Predstavím Vám len pár druhov šujtášiek, hoci neskôr ich bude dva tucty:

 1. Modrá  

Asi najviac rozšírená a večne mladá  je modrá farba, hoci odtiene nájdete od najsvetlejšej až po tmavomodrú.  Prikladám aj vzorové foto šujtášových šperkov od renomovaných autoriek, ako inšpirácia:)

Foto zdroj: www.pinterest.com
 

Denimové šujtášky majú výhody v kombinácii. Je možné ich spojiť s bielou, červenou, čiernou, ale rovnako zaujímavý efekt dosiahnu aj s kovovými komponentami - a je to jedno, či striebornými, zlatými alebo medenými. A pokiaľ viete narábať s FIMO hmotou, môžete mať jedinečný, neopakovateľný šperk.  Jednoducho, stále upúta pozornosť. Nečudo, že rifľovina je stále obľúbená! :)

2. Kombinovaná.

Ďalšiu skupinu rifľovej šujtášky tvoria šujtášky s melirom: od tyrkysovej, zelenej až po striebornú. Tieto typy sa veľmi pekne lesknú, majú lepšiu pevnosť, tvrdosť, vďaka vláknam, ktoré obsahujú kov, príp. metalické vlákno. Okrem toho sa krásne vynímajú a pútajú pozornosť!

 

Prikladám niekoľko námetov či už pre šujtáškarky, alebo koncové záujemkyne o tieto šperky. 

Zdroj: www.etsy.com

Na Slovensku sú úspešné šujtáškárky, ktoré veľmi pozitívne reprezentujú našu krajinu. Nemôžem nespomenúť NIKUSKE , ktorej tvorba je veľmi známa v ďalekom zahraničí. Aj jej tvorba obsahuje denimové šujtášky. Jej autorské fotografie / zverejňujem s jej súhlasom/ sú nápadité, nezameniteľné:

 

 

 

Na stránkách sashe.sk je naozaj veľa úspešných kreatívnych šujtáškáriek, ktoré ponúkajú svoje výrobky, od náušníc, príveskov, náramkov až po celé sady... Stačí len browsovať :)

3. Čierna

Poslednú skúpinu tvoria šujtášky v sivých až čiernych odtieňoch. Táto skupina zatiaľ nie je veľmi rozšírená v šujtášovej tvorbe, ale verím, že si rovnako získa svojich nadšencov. Čierna a sivá farba dáva možnosť širšej kombinácie :

 

Nová kolekcia sutašiek bude aktuálna už  v sezóne jar-leto 2017.  Rada Vás uvítam na mojej stránke:)

 

Poďakovanie: Týmto chcem poďakovať Veronike za ochotu pomôcť mi príprave tohto môjho prvotinkového žurnálu :)

Komentáre

dzinus Kráááásne šperky neyvzčajné...len ak môžem poradiť, keďže je to Tvoj prvý žurnál... zmenšila by som fotky aspoň tej rifloviny...

2017-03-30 13:41:25

dzinus ..nezvyčajné tam malo byť...

2017-03-30 13:42:19

artemida Ďakujem za komentárik aj radu :) , trošku som upravila, ale nabudúce to bude hádam lepšie:)

2017-03-30 13:58:391x

kiwwi suprový žurnálik, Dianka, a čo sa týka týchto šperkov, je to úplne iný level tejto techniky,pre mňa veľmi fascinujúci ..už sa neviem dočkať, keď ich budeš mať v ponuke :)) ♥♥♥

2017-03-30 18:16:201x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - My little soutache IV./Ag 925 - 8217396_My little soutache IV./Ag 925 by nikuske
 9 komentárov
 Páči sa 92 ľudom
38 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »