Žurnál+

Kapsulový šatník: Letné pastelové šaty

P
anemaryfashion106 predaných ks, 66 hodnotení

Annamária Č. » Tvorba / 2021-07-21 07:00:02 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

Šum lesa, vôňa leta, vysoká tráva, štebot vtákov a opustené staré koľajnice. Za nimi šíre pole a vietor vo vlasoch. Voľnosť, sloboda, radosť z bytia. Šťastné chvíle, ktoré chceme vo svojej jednoduchosti zažívať každý deň.

 

 

Kapsulový šatník od Anemary fashion obohatili pastelové midi šaty Gwen na každodenné nosenie v troch jemných odtieňoch - v oceľovo modrej, mätovej a cviklovej farbe.

 

 

Horúce dni sú už v plnom prúde a takéto počasie je ako stvorené na nosenie letných šiat. Tento model síce neukáže Vaše opálené nohy, no napriek tomu sa v ňom budete cítiť vzdušne a nič Vás nebude obmedzovať. S tencelovou košeľou z nášho kapsulového šatníka ich pokojne vynosíte aj do jesene.

 

 

Strihovo opäť žiadne výstrelky. Šaty Gwen chcú ponúknuť funkčnosť a pohodlie v duchu nám blízkeho minimalizmu. Sú základným kúskom šatníka a vyhovujú požiadavkám na každodenné nosenie - či si ráno budete chcieť vybehnúť na trh kúpiť čerstvú zeleninu alebo si dať kávu s kamarátkou. Rovnako sa v nich budete cítiť skvele aj celý deň v práci alebo večer, ak sa vyberiete von s priateľmi.

 

 

A že sa hodia aj na prechádzku do prírody, sme sa rozhodli ukázať vám v krátkom foto editoriáli. Hlavne v lete je správne myslieť na výber materiálu. Inak, ako z prírodných materiálov to od Anemary fashion už nebude, takže opäť prírodná zmes bambusu a bavlny. :) Stačí sa pohrať s doplnkami a stylingom.

 

 

A ako sa šaty Gwen hrajú s postavou? Gumička v páse Vám bude najlepšie sedieť v najužšom mieste pása. Je dostatočne voľná, netlačí. Zvýrazňuje pás. Ak je umiestnená vyššie k prsiam, vrchný materiál sa cez ňu mierne prehodí a šaty pôsobia nedbalo a uvoľnene - prsia môžu pôsobiť plnšie a boky mierne užšie, čo je docielené áčkovým strihom sukne. Strih zároveň trochu maskuje menšie nedostatky bruška. Na týchto šatách sú priznané veľmi praktické vrecká. Padnuté voľné rukávy podčiarkujú pohodlie a zároveň myslia na to, aby vám ramená nespálilo slniečko a večer zas prípadne zahriali. 

 

 

Najväčšiu službu nám v šatníku robia veci na každodenné nosenie, po ktorých siahneme automaticky vďaka ich pohodliu a jednoduchosti. :)

 

 

Text: Anemary Čontofalská, Kristína Brezinová Rídekyová

Dress: Anemary fashion design

Photo: Kristína Brezinová Rídekyová, Pavol Brezina

Models: Marianna Lörinczová, Kristína Brezinová Rídekyová, Natália Bartová

Muah: Natália Bartová

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Košeľa Emma s podšívkou - 13379196_Košeľa Emma s podšívkou by anemaryfashion
 Páči sa 44 ľudom
147 €
 - Šaty Gwen - 14810104_Šaty Gwen by anemaryfashion
 2 komentárov
 Páči sa 94 ľudom
99 €

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte