Žurnál+

Kapsulový šatník: Ani nahá, ani oblečená

P
anemaryfashion106 predaných ks, 66 hodnotení

Annamária Č. » Tvorba / 2021-08-20 07:00:01 /  2 komentáre / 19 lajkov

Milujem voľnosť, lúku, les, rozmanitosť kvetov a prírodu. Milujem hory, pláne, poľné cesty i oblaky. Môj štvorročný syn ma zas učí milovať všetko živé. Každého chrobáčika, motýlika, ba aj pavúčika. Myslím, že deti si vedia prírodu užívať úplne najviac.

 

 

 

To všetko ma inšpirovalo k tomu, aby som vytvorila šaty, ktoré sú ako stvorené na letné dni. Oblečenie, ktoré neobmedzuje, pod ktorým cítime hladkanie letného vánku.

 

 

 

Letné šaty Imani. Ďalší kúsok do vášho kapsulového šatníka od Anemary fashion. Tenučké ramienka, v ktorých vynikne ženská šija. Dievčenské riasenie na chrbte, menšie rázporky na predných dieloch a veľké vrecká. Opäť sa pohrávam s dĺžkou, ktorá je na predných dieloch kratšia ako na bočných.

 

 

 

V duchu "ani nahá, ani oblečená" sa budete cítiť v letných dňoch komfortne a Vaša pokožka bude dýchať.

 

 

 

Som presvedčená, že tieto šaty sa stanú povinnou výbavou letných dovoleniek, záhradných párty, piknikových akcií, či večerných prechádzok, vďaka svojmu nadčasovému strihu aj na niekoľko rokov.

 

 

 

Okrem šiat máme v ponuke aj ľahký letný top Imani, ktorý je skrátenou a mierne pozmenenou verziou dlhých šiat. Tie odvážnejšie ho možno využijú aj ako krátke šaty. Pre mňa je to skôr také predĺžené tielko, pod ktoré by som si pokojne dala krátke nohavice či džínsy. Top má taktiež tenučké ramienka, riasenie na chrbte a menšie rázporky na bokoch.

 

 

 

Top, ako aj šaty Imani sú zhotovené z bavlneného mušelínu. Táto vzdušná látka je veľmi príjemná na dotyk. Pýši sa neskonalou mäkkosťou, výborne saje a je ľahká, preto je ideálnym materiálom na letné odevy.

 

 

 

Leto môžeme vnímať v rôznych farbách. Ja mám však slabosť pre tie jemnejšie nuansy a tieto svieže farby – mätová, modrá, biela a horčicová mi dokonale evokovali krásny obraz prírody, ktorý môžeme zažiť, keď sa vyberieme napríklad na taký piknik, presne ako naša modelka Mary. Fotografka Tinka Vám zas ponúkla bohatstvo farieb v rôznych pochúťkach, ktorých sa v lete nevieme nabažiť a z jednoduchých šiat vyčarovala takmer barokovú maľbu, aby si všetky zmysly prišli na svoje. :-)

 

 

 

Nechajme sa pohltiť čarom nádhernej prírody, ktorou sme obklopení a užívajme si ju naplno v oblečení, ktoré nás v nej nebude obmedzovať. 

 

 

Dress: Anemary fashion design
Photo/video: Kristína Brezinová Rídekyová, Pavol Brezina
Model: Marianna Lörinczová, Kristína Brezinová Rídekyová, Natália Bartová, Sárinka
Muah: Natália Bartová
Kytica: Pleskni sa o zem


 

Komentáre

taliaa krásne fotky.

2021-08-20 12:29:58

anemaryfashion Ďakujeme pekne! ❤️

2021-08-20 13:56:15
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Top Imani - 13615876_Top Imani by anemaryfashion
 2 komentárov
 Páči sa 56 ľudom
59 €
 - Šaty Imani - 14786322_Šaty Imani by anemaryfashion
 6 komentárov
 Páči sa 126 ľudom
112 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte