Žurnál+

Ilustrovaný autorský Diár na rok 2020 od Almy a Fensaliru :)

alma.floresta8 predaných ks, 1 hodnotenie

Romana B. » Tvorba / 2019-12-02 07:00:01 /  Pridaj komentár / 22 lajkov / 337x zobrazený

A je na svete ! Náš druhý diár, ktorý sme kedy vytvorili :)

Po prvom minuloročnom pokuse sme sa do toho pustili znova. No tentokrát sme chceli, aby vás diár pri otvorení zahrial, keď je von zima, aby vás potešil lúčmi slnka, keď je treba, aby ste pri jeho otvorení zacítili kvety, a tak sme tento rok doň oproti minulému vniesli farby. Náš prvý - minuloročný diár bol trošku placatejší a krehkejší, takže sa tento rok môžeme pochváliť trošku bohatším obsahom listov, pevným obalom potlačeným zvonka aj z vnútra, akoby vintage pokrčeným prírodným papierom a navyše kovovou špirálou, vďaka ktorej sa diár nebude sám pri písaní zatvárať :) Jeho veľkosť je A5, tak kľudne aj do kabelky! :)

 

 

Každý mesiac vás  najprv uvíta akvarelová ilustrácia, ktorá vám hneď pripomenie, aký je čas :) Či bude jar, leto, jeseň alebo zima, ilustrácia má za úlohu potešiť vás predtým, ako si začnete spisovať povinnosti na stránky tohto pomocníka. A potom hor sa do zaznačenia najdôležitejších cieľov mesiaca a dôležitých úloh :) Vďaka tejto stránke nájdete s ľahkosťou to najdôležitejšie z mesiaca bez listovania! :)

 

 

Denné povinnosti majú samozrejme svoje miesto na ďalších listoch a veríme, že aj dostatok priestoru pre vaše zápisky. Komu by miesto predsalen nestačilo, na posledných listoch nájdete priestor pre zapísanie si koncertov, kníh ktoré chcete prečítať, či na zachytenie rýchlych myšlienok.

 

 

Tenro diár je pre nás krásnym spôsobom, ako zakončiť náš rok plný práce, projektov, tvorby a privítať nový a sme veľmi radi, že sa oň môžeme s vami podeliť.

Hovorím o nás... a kto sme to my? Sme Alma a Kate, a posobíme spolu na sashe pod spoločným projektom Fensalir. Sashe nám umožňuje spojiť tvorbu mojich ilustrácií od Alma Floresta a grafickú prácu Katky práve pod týmto obchodíkom, a tak vám prinášame aj tento kúsok z našej dielne :) 

 

 

Ak ešte nemáte spoľahlivého parťáka pre ďalší rok, s radosťou ním pre vás bude náš diár :)

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Print z originálu ilustrácie Lišiak - 11349726_Print z originálu ilustrácie Lišiak by alma.floresta
 Páči sa 22 ľudom
4,50 €
 - Ilustrovaný Diár 2020 - 11349836_Ilustrovaný Diár 2020 by alma.floresta
 Páči sa 39 ľudom
16,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »