Domov » Žurnál+ » Autor: Alica Spišiaková

Žurnál+

Svieža jar a voňavá káva ako zdroj inšpirácie

Alica S. » Tvorba / 2021-04-13 21:32:19 /  Pridaj komentár / 17 lajkov

Nový obchodík na sashe je pre mňa novou výzvou. Ak si umelecká duša o to viac ma teší, že si čítaš tieto riadky. Volám sa Alica a Alica Spišiak je moja vlastná autorská značka digitálnych ilustrácií a printov. Tvorím umenie, ktoré buď rozosmeje alebo pohladí dušu. Všetko kreslím v ilustrátorskom programe Procreate na iPade.

Mojou umeleckou odpoveďou na toto bláznivé aprílové počasie je svieža žltá jarná kolekcia printov, s ktorou prichádzam na Sashe práve v deň keď leje ako z krhly. Dúfam, že ti osvieži upršaný večer! Ktorý jarný kvet máš najradšej? Ja ich milujem hneď niekoľko - sedmikrásky, magnólie, tulipány - tie všetky kvitnú na mojich obrázkoch.

Spolu s Žltou jarnou kolekciou predstavujem aj mini kolekciu printov (ktorú budem rozširovať!) pod krycím názvom Coffeelovers Neutrals. Je určená všetkým kávoholikom ale aj striedmym kávičkárom :-) Veď čo nie je lepšie ráno ako šípka do kapučína?

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

alicaspisiak
alicaspisiak

Vitaj!
Volám sa Alica a kreslím digitálne ilustrácie, ktoré vyčarujú úsmev na tvári!

Pokukaj moju tvorbu a vyber si obrázok, ktorý poteší práve teba :) Či už je to print kávovej šálky alebo sympatická slečna...

Teším sa tvojej priazni:)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »