Domov » Žurnál+ » Autor: Katarína Žgančíková

Žurnál+

ruch kaviarní

Katarína Ž. » Tvorba / 2016-03-28 19:57:38 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Sobota, 9:59. Čakáme. Sme prví! Dvere na jednej z obľúbených trnavských kaviarní sa pomaly otvárajú. :) KÁVA, rýchlo! A čaj, čaj! Upokojíme ranné túžby spontánnou objednávkou.
Podarilo sa, sme tu!

Slnko sa medzitým usadilo do ešte prázdnych kresiel vedľa nás a v momente odhaľuje celý priestor.

Chvíľku pohody vystrieda hektické hľadanie záberov.
Minúty, ktoré sa nám zdali byť tak dlhé sa zrýchľujú. Kaviareň turbulentnou rýchlosťou ožíva prichádzajúcimi ľuďmi. Dvere sa neustále otvárajú, zatvárajú. Medzi slovami a cinknutím šálok hľadáme atmosféru tohto miesta. Spolu s tulipánmi striedavo kontrastujeme a ladíme na pozadí nového takmer jarného dňa.

Kukajú hodiny...

Takto vznikalo naše sobotné fotenie Alate kolekcie baretov a klobúčikov na jar 2016. Popri príjemnej sobotnej pohode sme si zažili trochu akčnosti. Tá nás však nakopla do skvelého dňa, plného radosti. Jarná kolekcia Alate vsádza na barety ako univerzálny tvar, ktorý zvýrazňuje črty tváre a osobnosť. Spája sa v ňom elegantné, rozmarné a jednoduché pragmatické. Kolekcia je osviežená o výraznejšie jarné farebné tóny.  Je vyjadrením zábavy a ľahkosti na hlave i v hlave. :)

Poďte do ulíc a do kaviarní s Alate, nech máme krásnu inšpiratívnu jar!

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
alatedesign
alatedesign
20 predaných ks, 8 hodnotení

Mladá značka, ktorej tvorba sa ukrýva v klobúku. Na Vašej hlave vytvorí nezabudnuteľný zážitok s puncom elegancie a jedinečnosti, ktorý si budete chcieť všade nosiť so sebou. Každý kúsok je ručne tvarovaný originál.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »