Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Mančušková

Žurnál+

Adventný kalendár pre oneskorencov

Andrea M. » Tvorba / 2018-11-20 14:07:55 /  2 komentáre / 3 lajky

Naše deťúrence už dosť podrástli, no napriek tomu adventný kalendár u nás nesmie chýbať ani tento rok. Zatiaľ nemám vlastne ani predstavu, aký model zvolím tento rok. Naposledy sme mali papierový, jednorazový. No keďže sa snažíme aspon trochu pomôcť a odľahčiť našej planéte, určite viem, že tentokrát kalendár bude iný, opätovne využiteľný. 

Možno zvolíme práve tento čiernobiely, ktorý sme zaradili do ponuky pre tých z vás, ktorí si neuvedomili, že advent je už čochvíľa tu. Alebo jednoducho ste to zatiaľ nestihli z rôznych dôvodov. A aj napriek tomu by ste chceli deťom spríjemniť to nekonečné očakávanie Vianoc. Kalendár pozostáva z látkových vrecúšok, môžete ho používať dlhé roky. Ako my kedysi náš starý, ktorý sa nám už nehodí, lebo motív je vhodnejší pre malinké detské rúčky, nie pre našich skoro-teenagerov a teenagerku :D.

Kalendár som vždy robila sama a ako prekvapenie, kedysi dááááávno ho deťom nosil škriatok aj spolu s listom :). No dnes na škriatka neverí už ani naša najmladšia druháčka :). Tak ho asi vyrobíme všetci spolu, pri teplom voňavom čaji a možno aj varenom vínku, ktoré u nás každoročne rozvoniava v predvianočnom čase.

Toto písanie mi privodilo na tvár úsmev, píšem a škerím sa - priam vidím ako s deckami sedíme na koberci, všade okolo nás tvorivý neporiadok a cítim vôňu klinčekov a škorice :).

A viete čo? Som rada, že napriek tomu, že moje deti sú už školáci, nehanbia sa za rodičov, ani nás nepovažujú za trápnych (zatiaľ) a radi s nami trávia voľný čas. Zbožňujem práve tento čarovný čas, ktorý k nám príde už budúci týždeň, milujem to tajomno pred vianocami, keď máme všade kopu maličkách svetielok. A ako ste na tom vy a vaše rodiny? Rada si prečítam a možno sa aj inšpirujem, ako to v tomto čase vyzerá vo vašich rodinách :).

Komentáre

.ma.ta.cha Pána, ten je pekný!

2019-03-14 18:58:19

ajkadizajn Ďakujem

2019-03-14 20:41:45

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
ajkadizajn
ajkadizajn
277 predaných ks, 88 hodnotení

TEPLÁKOVÉ ŠATY PRE MAMY A DCÉRY, KTORÝM TO SPOLU LADÍ ♥

Častokrát malé dievčatká túžia vyzerať a obliekať sa presne ako ich mama. "Ajka" vám tieto túžby pomáha naplniť: ponúkame možnosť kúpiť si rovnaké šaty v dámskych aj detských veľkostiach.


Pôvodné meno jezibabka

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Adventný kalendár (čierno-biela) - 10145984_Adventný kalendár (čierno-biela) by ajkadizajn
 Páči sa 47 ľudom
24,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »