Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Mančušková

Žurnál+

Veselé farebné leto

Andrea M. » Tvorba / 2019-06-19 14:09:59 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Nezapriem, že milujem farby. Pochopí to každý, kto sa pozrie na fotky, či nazrie do mojej galérie. A k letu farby určite patria. Leto má byť veselé a bezstarostné a aj farebné. Aspoň pre deti určite. Pred rokom som tiež písala žurnál na konci školského roka, spomínam si, ako som sa tešila na prázdniny, čo všetko nás s deťmi čaká, aké zážitky zažijeme, mali sme kopu plánov ♥. A ozaj sa mi nechce veriť, že odvtedy ubehol ďalší (aj školský) rok a spolu s deťmi sa tešíme na ďalšie leto.

Tento rok je to trochu iné, plány nemáme, necháme sa voľne unášať letom a pohodou. A popri tej pohode snáď konečne dobudujeme altán a bazén a.... a nebudú už v našej práve rekonštruovanej záhrade všade kopy hliny a tehál....a naša bielučká fenka dve hodiny po vykúpaní nebude vyzerať ako hnedý psík neznámej rasy :D.

Teším sa na studené drinky, výlety, príjemnú vodu v bazéne (snáď) a hlavne na hodiny strávené s deťmi. Lebo si musím priznať, že posledné mesiace to so mnou mali naozaj ťažké. Ale sú skvelí a chápu ma a pomáhajú ako vedia. Teším sa aj na teplé rána, keď si vychutnám milovanú kávu na terase, a potom len tak vybehnem na korčule alebo s deťmi na bicykel (ktorý mimochodom vôbec, ale naozaj vôbec nemám rada). Alebo si obujem tenisky a vybehnem na neďaleké pole, spoločnosť mi vtedy robia vyplašené zajace či bažanty. Niekedy mi cez cestu prebehne dokonca črieda zvedavých srniek. Bežím, obzerám sa a len tak sa kochám krásou našej roviny. A vtedy si poviem, že nevadí, že sa mi nesplnil jeden sen a nebývam v horách.

Čítam po sebe, čo som napísala. Spod prstov mi vychádzajú iné slová, ako som mala na pláne, chcela som dať „na papier“ niečo úplne iné. Ale písanie vo mne zrazu vyvolalo spomienky spred roka, zmazala som celý dovtedy napísaný text a teraz čítate ďalšie moje snívanie :). Chcela som napísať niečo vecné, jednoduché, no hlavne som chcela predstaviť letné kolekcie z nášho ateliéru. Možno trochu neskoro, no mala som k tomu veľa dôvodov, jedným bolo aj nepriaznivé počasie. 

Ale useknem tento zasnívaný text :D  a už naozaj napíšem reálne a k veci. Tentoraz sme fotili na našom rozbombardovanom dvore, nikam sme necestovali, nehľadali ďalšie krásne prostredie. Z jednoduchého dôvodu: času nikdy nie je nadbytok. Bolo to náročné napriek tomu, že sme boli doma, bolo horúco, bolo veľa slnka a tieňov... A k tomu som mala ešte troch štvornohých „pomocníkov“ , sledovali snáď každý môj pohyb ♥ a a navyše náš kocúr Tobi sa hlasným mňaukaním celý čas sťažoval, aký je hladný :).

Opäť ulietam, takže:

V ponuke na leto 2019 máme dve kolekcie.

Akosi som cítila potrebu vytvoriť niečo iné, ako bežne tvorím, a preto ako prvá vznikla NICA, nežnejšia, romantická kolekcia – jej charakteristikou sú bodky, prúžky a mašle. Je určená aj na slávnostnejšie príležitosti.

Na bežné denné nosenie sme vytvorili kolekciu TRIXIE, ktorá predstavuje ležérnejší mestský štýl. Na výber sú šaty klasického A strihu a môj obľúbený balónový strih. Hlavnou črtou sú moderné neukončené, prípadne šalátové lemy, tieto šaty deťom zaručujú pohodlie a praktickosť.

A samozrejme, moje milované srdiečka nesmú chýbať snáď v žiadnej kolekcii ♥.

Slov, či vlastne písmeniek, už v tomto žurnále bolo naozaj dosť, no verím, že ste to dočítali do konca a že som vás nenudila :). Lúčim sa s prianím krásneho leta, prežite ho v zdraví vy aj vaše deťúrence tak, ako si predstavujete. A možno vás osloví niečo na fotkách alebo v našom obchode a spríjemní vám chvíle pri mori, v meste, na ihrisku, kdekoľvek. Budem naozaj rada :).

                                                                                                                            Vaša Ajka

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
ajkadizajn
ajkadizajn
273 predaných ks, 88 hodnotení

ŠATY A SUKNE PRE MAMY A DCÉRY, KTORÝM TO SPOLU LADÍ

Častokrát malé dievčatká túžia vyzerať a obliekať sa presne ako ich mama. "Ajka" vám tieto túžby pomáha naplniť: ponúkame možnosť kúpiť si rovnaké šaty v dámskych aj detských veľkostiach.


Pôvodné meno jezibabka

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Dievčenská sukňa Nica s mašľou - 12046665_Dievčenská sukňa Nica s mašľou by ajkadizajn
 Páči sa 7 ľudom
25,- €
 - Dievčenské letné šaty Mile - 10820683_Dievčenské letné šaty Mile by ajkadizajn
 Páči sa 11 ľudom
25,- €
 - Úpletové balónové šaty/tunika Kora - 10824499_Úpletové balónové šaty/tunika Kora by ajkadizajn
 Páči sa 13 ľudom
20,- €
 - Úpletové balónové šaty Baharia - 10968483_Úpletové balónové šaty Baharia by ajkadizajn
 Páči sa 15 ľudom
25,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »