Domov » Žurnál+ » Autor: Andrea Mančušková

Žurnál+

Milujeme jeseň :)

Andrea M. » Tvorba / 2018-11-12 13:59:16 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Prerábame môj nedávno dokončený ateliér. Vlastne zväčšujeme. Keď som sa doň pred necelými dvoma rokmi s nadšením sťahovala, myslela som si, koľko priestoru mi ponúka....No rýchlo sa ukázala potreba zmeny.

Všetky látky, z ktorých pre vás šijem a tvorím, vopred periem, aby sa výrobok vám už nezrážal. Preto som sa rozhodla v ateliéri umiestniť práčku aj sušičku. No toto riešenie nebolo práve najlepšie, kvôli tomu sme sa rozhodli vybudovať zvlášť práčovňu aj sušiareň, a v tomto období ju pomaly dokončujeme, jupííííí! Máme tri už celkom veľké deti, teda dorábame aj ďalšie obytné priestory. Takže toho máme celkom dosť, keď si pripočítame prácu, školu, úlohy s deťmi (minimálne s najmladšou), práve máme aj narodeninové obdobie, krúžky a turnaje...veď to poznáme všetci :D. Celé dni "zahrabaná" v ateliéri, potom v kuchyni a do noci ešte sedím pri pc (v obývačke, nech sme s manželom aspoň trochu spolu).

Tešila som sa na víkend, ako budeme definitívne dokončovať práčovňu (a popritom ešte aj komoru, nech je toho viac :D)....No nádherné počasie rozhodlo za nás. Potrebujeme predsa aj oddych. Nechali sme ateliér ateliérom, robotu robotou a urobili sme si rodinný výlet. A keďže aj fotenie mojich výrobkov poslednú dobu vďaka prerábkam a dorábkam pokrivkáva, spojili sme to všetko dohromady a rozhodli sa pre vás odfotiť aspoň pár modelov z našej jesenno-zimnej kolekcie.

Mala som predstavu, kam pôjdeme fotiť, no už pár kilometrov od nášho domu bolo počasie úplne iné. U nás teplo a krásne slnečno, 15km ďalej hmla a dosť chladno, preto sme plány rýchlo zmenili a odbočili do neďalekého lesoparku. Nakoniec sme mali krásne popoludnie, pretože jeseň celá rodina priam zbožňujeme a konečne bolo počasie, po akom sme už dlhšie túžili :). Akurát naše najmladšie slniečko malo trochu problém vyzliecť teplú bundu a nechať sa fotografovať len tak v šatách. Ale pozrite si fotografie a uvidíte, ako sa nakoniec rozveselila a neprekážal jej ani chlad :).

Popísať všetky zážitky toho dňa by bolo ešte nadlho, no deň sme zakončili spoločnou večerou v reštaurácii a bodku za skvelým oddychovým dňom dal výborný koncert, na ktorom sme si veru aj zatancovali :).

A ako neskôr zistila, fotené neboli len modelky :)....

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
ajkadizajn
ajkadizajn
177 predaných ks, 57 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

ŠATY Z TEPLÁKOVINY PRE MAMY A DCÉRY, KTORÝM TO SPOLU LADÍ

Častokrát malé dievčatká túžia vyzerať a obliekať sa presne ako ich mama. "Ajka" vám tieto túžby pomáha naplniť: ponúkame možnosť kúpiť si rovnaké šaty v dámskych aj detských veľkostiach.


Pôvodné meno jezibabka

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Šaty/tunika Taloux Heart - 10540487_Šaty/tunika Taloux Heart by ajkadizajn
 1 komentárov
 Páči sa 48 ľudom
29,- €
 - Teplákové šaty/tunika Pinkki Heart - 9990935_Teplákové šaty/tunika Pinkki Heart by ajkadizajn
 Páči sa 13 ľudom
20,- €
 - Teplákové balónové šaty/tunika Kaia  - 10105448_Teplákové balónové šaty/tunika Kaia by ajkadizajn
 Páči sa 31 ľudom
29,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »