Domov » Žurnál+ » Autor: Patricia Navrátilová

Žurnál+

NOVINKY v roku 2019

Patricia N. » Tvorba / 2019-05-23 16:25:03 /  2 komentáre / 10 lajkov

    Zima je pre mňa obdobie oddychu, kedy nie je svadobná sezóna a mám čas popremýšlať a aj reálne zhmotniť nové nápady a priniesť do nového roku pre zákazníkov zase niečo nové. 

   Teší ma, že sa mi tento rok toho podarilo vymyslieť a zrealizovať fakt veľa a posunula som sa vpred najmä v produktovej fotografii, z ktorej som bola dlhodobo zúfalá a videla v nej kameň úrazu prečo to až tak nejde ako by som chcela.

    Ďalším popudom pre nové produkty bolo aj, že som si všimla ako sa mení svadobný trend a ako nie je až taký veľký záujem o určité veci ako pred povedzme tromi rokmi.

    Prvý impulz mi ale v podstate ako zvyčajne dala zákazníčka, ktorá vyskúšala, či jej nevyrobím malé srdiečka ako darček pre svadobčanov na jej svadbu. Priznám sa, že už som nad tým dávnejšie premýšľala, ale nechcelo sa mi veľmi ísť do toho. Tentokrát ma to však nadchlo a súhlasila som. Trojmesačná časová rezerva mi dovolila si to užiť a nebyť v časovom strese a tak som s radosťou vyrobila 62 srdiečok zo samotvrdnúcej hmoty s drobnými ružičkami, mašličkami a údajmi o svadbe. Musím povedať, že najmä pri vystrihovaní drobných ružičiek z krehkej servítky som si slušne trénovala jemnú motoriku a trpezlivosť :)

    Srdiečka som sa teda rozhodla pridať do mojej ponuky a doplniť ešte o ďalšie tri dizajny za pomoci drobných nezábudok a porcelánového efektu. 

    O nejaký čas pribudlo aj srdiečko so zlatou patinou a menovky na svadobný stôl.

    Zároveň som sa rozhodla, že ku každej objednávke nad 20 eur pripojím ako darček srdiečko - magnetku ako pamiatku pre svadobný pár :)

  Svadobné vešiaky sa v mojej ponuky ocitli pred nejakým časom tiež na základe požiadavky zákazníčky a malou úpravou som vyrobila nové, tak trochu ošúchané a vintage, pričom si zákazník môže vybrať z troch druhov srdiečok - drevené ručne maľované, prírodné drevené a prírodné drevené s výrezom, s nápisom alebo bez.

    Pre nevesty túžiace po lesku som vytvorila aj alternatívu s ručne lepenými kamienkami zlatej a striebornej farby pre elegantnú svadbu.

   Ale poďme späť k práci so samotvrdnúcou hmotou, z ktorej som bola úplne nadšená. Na moju veľkú radosť som na sashe objavila obchodík, ktorý ponúka originálne indické pečiatky a kolekcia Zo srdca bola na svete.

    Na začiatku vzniklo prvých päť dizajnov v tvare a motíve srdca https://www.sashe.sk/a_la_mimi/moje/kolekcia-zo-srdca. Použila som vitrážnu a akrylovú farbu a v niektorých prípadoch zlatú patinu.

    Dlho netrvalo a doplnila som ešte ďalšie a ďalšie. Za pomoci metalických akrylových farieb ...

   ... vitrážných farieb s krásnym jemným vzhľadom ...

... aj so starodávnym nádychom vďaka použitiu zlatej patiny ...

... ako menovky na svadobný stôl ...

    Po zakúpení ďalších dvoch pečiatok - lotosového kvetu a stromu, vznikla Kolekcia Natura https://www.sashe.sk/a_la_mimi/moje/kolekcia-natura, s ktorou mám ešte "veľké" plány :D a vzniklo tak aj prepojenie s kolekciou Zo srdca.

    Všetky vecičky z kolekcie Zo srdca a Natura ponúkam v troch variantoch - visiace, magnetka alebo len tak čisté bez ničoho. Zákazník si môže samozrejme vybrať farbu saténovej stuhy, prípadne zvoliť prírodný jutový špagátik.

    Moje novinky na rok 2019 zakončím experimentom výroby tanierika pod svadobné obrúčky, prípadne pod šperky na bežný deň. Pečiatka je v tomto prípade otlačená z oboch strán a vznikol tak zaujímavý nepravidelný povrch. Pociťovala by som veľkú hrdosť keby bol súčasťou nejakej svadby :) natretý je bielou vitrážnou farbou a pôsobí nežne a porcelánovo.

    Ďakujem všetkým, ktorí sa dočítali až sem a dúfam, že sa novinky budú páčiť, pretože pre nás tvorcov je najväčšia životná radosť, keď sa naše výtvory aj niekomu páčia a prejaví o ne záujem, prípadne máme aspoň pozitívnu spätnú vāzbu.

Majte krásny deň

Patricia

Komentáre

rustikal.ela Nádherné svadobné vecičky. Skvelé nápady. Prajem

aj naďalej veľa tvorivých inšpirácií a nápadov. Nech sa darí!

2019-09-17 23:57:10

a_la_mimi @rustikal.ela ďakujem krásne za milé slová aj prianie :)

2019-09-18 14:14:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

a_la_mimi
a_la_mimi
343 predaných ks, 186 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Môj splnený sen, môj zmysel a korenie života...

ĎAKUJEM, ŽE ČÍTATE POPISY POD VÝROBKAMI A ŠETRÍTE ČAS SEBE AJ MNE PRED ZBYTOČNÝMI SPRÁVAMI OHĽADOM ÚPRAVY TEXTU, CENY, VEĽKOSTI PRODUKTU A PODOBNE.


Pôvodné meno Decoration_a_la_mimi

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Darček pre svadobčanov II. - 10669725_Darček pre svadobčanov II. by a_la_mimi
 Páči sa 14 ľudom
2,- €
 - Srdce VI. - 10715591_Srdce VI. by a_la_mimi
 Páči sa 27 ľudom
1,50 €
 - Srdce V. menovka - 10715840_Srdce V. menovka by a_la_mimi
 Páči sa 20 ľudom
1,80 €
 - Svadobný vešiak V. - 10736157_Svadobný vešiak V. by a_la_mimi
 Páči sa 24 ľudom
6,50 €
 - Lotos I. - 10755976_Lotos I. by a_la_mimi
 Páči sa 24 ľudom
1,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »