Domov » Žurnál+ » Autor: Patricia Navrátilová

Žurnál+

Kolekcia Zo srdca

Patricia N. » Tvorba / 2019-02-28 14:57:26 /  2 komentáre / 14 lajkov

 

  Obchodík a_la_mimi vznikol pôvodne z môjho popudu po objavení decoupage a túžbe vyrábať originálne kvetináče. Prvé výtvory boli ledva vhodné na darovanie .. :) však to každý asi pozná :) postupne sa to zlepšovalo, ale predaj kvetináčov bol na mŕtvom bode ... tam približne je aj dodnes :D ale nevadí. Človek sa stále niekam posúva a naša svadba spôsobila totálnu zmenu môjho handmade tvorenia. A tak som sa postupne chtiac-nechtiac, ale výraznejšie chtiac, keďže milujem svadby, preorientovala na výrobky pre svadobný deň. Najväčšie zastúpenie majú ďakovné srdiečka pre rodičov, babky, sestry, potom sú to svadobné vešiaky, papierové girlandy a občas nejaká tabuľka na dvere k príprave nevesty.

    Pred pár týždňami mi jedna nevesta vnukla myšlienku, či by som im nevyrobila malé srdiečka ako darček pre hostí. A ja som zacítila výzvu, zavrela oči a skočila... :) najmä keď som zistila a odkývala neveste, že áno áno, tích 53 kusov vyrobím :DD našťastie do mája. Keďže vyrábam len vo voľnom čase popri rodine a TPP práci. Myslela som, že si budem nadávať, ale neskutočne ma to začalo baviť a cítila som, že som dostala nový vietor do plachiet. 

    Popri postupnej práci na zatiaľ najväčšej mojej objednávke som začala mať kopec nápadov. A keď som sa zamilovala do jednej pečiatky, ktorú som objavila v ponuke sashe obchodíku drevena.razitka, bolo úplne jasné, čo s ňou urobím. 

    Mňa veľmi veľmi fascinuje India. Jej kultúra, farby, ornamenty. Ale teda, nikdy nenaberiem odvahu ju zažiť na vlastnej koži, lebo je to proste pre mňa cez a myslím, že ten kultúrny šok by som nerozdýchala. Ale držať v rukách originálnu drevenú pečiatku vyrobenú v Indii (prisahám, že aj voní Indiou :)) ... úžasný pocit. Väčšinou si nakúpené veci na tvorbu len hromadím a zbožne na ne hladím vždy, keď otvorím skriňu. Toto bolo iné a hneď v ten deň ako som ju dostala, som ju hneď musela vyskúšať.

    Bola som nadšená. Bola taká krásna. Novú kolekciu som si v hlave totálne vedela predstaviť a nikdy som nič nedokončila tak rýchlo ako teraz. A tak milá pečiatka poputovala po vybalení hneď do samotvrdnúcej zmesy.

     Po vysušení som sa rozhodla vytvoriť 5 rôznych dizajnov v dvoch alternatívach - na zavesenie s jutovým špagátikom alebo ako magnetku. 

    Srdiečka sú veľké 6 x 6 cm a využitie rozhodne nájdu ako veľmi milý darček pre svadobných hostí alebo len tak v bežný deň, keď chceme niekomu spraviť radosť a pripomenúť mu, že ho máme radi :) ja osobne ich napr. plánujem darovať ako súčasť kytice kvetov k sviatku. Využitiu sa však samozrejme medze nekladú. 

A tu ľaľa je výsledok:

Na dizajn č.1 som použila krásnu červenú vitrážnu farbu, ktorá mu dala úžasný lesk a vyzerá ako vypálené hlinené srdiečko.

 

Dizajn č.2 je biely a červenú vitrážnu farbu som použila na zvýraznenie krásneho vzoru.

     Dizajn č.3 je biely so zlatým patinovaním a myslím, že akúkoľvek vintage svadbu krásne doplní.

Pre dizajn č.4 som vybrala krémovú farbu s brondzovým patinovaním. Mne tieto srdiečka pripomínajú karamelové sušienky so škoricou :D

A posledný, piaty dizajn som ponechala nevinne anjelsky biely.

   Veľmi si želám, aby si srdiečka získali svojich zákazníkov. Celá táto kolekcia bola úplne spontánna a vznikla všehovšudy za tri dni. Prvýkrát som dokonca aj ako-tak spokojná s nafotením, aj keď vznikalo celkom rýchlo na našom petržalskom balkóne niekde medzi príchodom zo služobky a behom po syna do školky :D svetlo je zatiaľ môj nepriateľ, ale konečne začínajú svetlejšie dni a človek má aspoň nejakú šancu, že ako neprofesionálny fotograf vytvorí niečo prezentácieschopné :D

   Takže na dnes toľko. Pokúsim sa srdiečka nahodiť, čo najskôr do ponuky. Som veľmi zvedavá na Vaše reakcie. Poteší ma, ak mi do komentáru napíšete dizajn, ktorý sa Vám najviac páči.

    Majte krásny dník plný slnka a smiechu :)

   Patricia

Komentáre

PohladnicePreRadost no ale srdiečka sú ozaj prekrásne ! ... každý dizajn má svoje čaro ... ja mám doma dve drevené razítka z Indie, ale ja pracujem s hmotou Fimo a fimo sa na ne dosť lepí a následne "trhá", aj keď ich natriem olejom, takže zatiaľ len zisťujem, ako by som ich mohla vhodne použiť :) ... ale nemám takýto čarovný tvar srdca, mám kvetinky :) ... držím palce ...

2019-02-28 15:39:181x

a_la_mimi Ďakujem krásne za milý komentár. Priznám sa, že prvé srdiečko sa mi tiež potrhalo a potom to šlo, ale nemohla som prešvihnúť hranicu zatlačenia :) ešte ju chcem vyskúšať na textil

2019-02-28 15:42:521x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

a_la_mimi
a_la_mimi
343 predaných ks, 186 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Môj splnený sen, môj zmysel a korenie života...

ĎAKUJEM, ŽE ČÍTATE POPISY POD VÝROBKAMI A ŠETRÍTE ČAS SEBE AJ MNE PRED ZBYTOČNÝMI SPRÁVAMI OHĽADOM ÚPRAVY TEXTU, CENY, VEĽKOSTI PRODUKTU A PODOBNE.


Pôvodné meno Decoration_a_la_mimi

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Srdce I. - 10488225_Srdce I. by a_la_mimi
 Páči sa 32 ľudom
1,50 €
 - Srdce II. - 10488242_Srdce II. by a_la_mimi
 Páči sa 24 ľudom
1,50 €
 - Srdce III. - 10488256_Srdce III. by a_la_mimi
 Páči sa 25 ľudom
1,50 €
 - Srdce IV. - 10488270_Srdce IV. by a_la_mimi
 Páči sa 28 ľudom
1,45 €
 - Srdce V. - 10488286_Srdce V. by a_la_mimi
 Páči sa 25 ľudom
1,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »