Žurnál+

Najskôr moje potom tvoje...

U
_MoYE_421 predaných ks, 155 hodnotení

Mária P. » Tvorba / 2020-01-07 17:00:01 /  2 komentáre / 28 lajkov

Ahojte všetci, moje meno je Mária a možno ma niektorí z vás poznajú ako autorku značky NaDrievku, pod ktorou, ako už z názvu plynie, pracujem s drevom. V tomto žurnále by som vám však rada predstavila novú značku _MoYE_ a prvú kolekciu polymérových šperkov s názvom °STONE. 

 

 

Nápad s novou značkou a prácou s iným materiálom som vo svojej mysli nosila už nejaký čas. Práca s drevom je síce úžasná a nikdy ma neprestane baviť, avšak ako materiál nie je tak tvárny a neponúka pre mňa ako tvorcu toľko možností, koľko by som pre tvorenie šperkov potrebovala. Rozmýšľala som preto, kam svoje výrobky posunúť a začala som experimentovať s tvarovaním polymérovej hmoty. Chcela som sa však odlíšiť od klasických fimo kreácií a ponúknuť zákazníkom niečo vkusné a minimalistické, no zároveň dostatočne výrazné. Ja sama preferujem hlavne jednoduché kúsky oblečenia, ktoré sa dajú dobre kombinovať, a tak som rozmýšľala nad vhodnými doplnkami práve k tomuto v súčasnosti obľúbenému mestskému štýlu módy.

 

 

V ponuke nájdete minimalistické geometrické šperky v monochromatickom prevedení, pri ktorých ponúkam niekoľko farebných alternatív, z ktorých si môžete vybrať. Takýmto výrazným ale zároveň jednoduchým kúskom sú napríklad náušnice °Nelio. Ak však máte chuť na niečo hravejšie s farebným vzorom, zaujať vás môže medzi inými aj model °Stone, ktorý vznikol v kolekcii ako prvý. Motív na náušniciach je inšpirovaný žulovým kameňom a spolu s originálnym strapcom vytvorili príjemnú kombináciu. Verím, že si ich zamilujete aj vy.

 

 

Všetky šperky sú vyrábané v obmedzenom množstve vďaka čomu má každý kus pridanú hodnotu a punc originality. Zároveň ponúkam možnosť vybrať si komponenty z chirurgickej ocele pre všetkých, ktorí trpia kožnými alergiami. Materiál je ľahký, napriek tomu, že náušničky vyzerajú na prvý pohľad mohutne. Pohodlne sa nosia, na ušku ich ani neucítite.

 

 

°Simon, °Karin, °Beth, °Melanie, °Michel, °Zoot, °Paula, °Sashe

Názvy šperkov a zároveň krstné mená veštkých tých ľudí, ktorí za novou značkou stoja. Sú to dievčatá - modelky, ktoré sa stali tvárou jednotlivých kúskov, úžasná fotografka Sima, Miška - stylistka, ktorá sa ochotne pridala do tejto akcie a zohnala oblečenie z eshopu Zoot. V neposlednom rade je tu Paulína, ktorá make-up vizážou dodala ten správny efekt a nemôžem zabudnúť na Sashe, ktoré (nielen mne) ponúka skvelú platformu na zviditeľnenie a zverejnenie svetu toho, čo ma napĺňa. 

 

 

Spojenie geometrických a organických tvarov s monochromatickými prevedeniami a vzormi ponúkajú nekonečné množstvo zaujímavých kombinácii a ja sama sa už teraz teším na ďalšie produkty, ktoré svojim zákazníkom v budúcnosti ponúknem. Bude to znieť ako klišé, no pri tejto práci naozaj robím to, čo ma veľmi baví a plním si svoje sny. Preto pevne dúfam, že kúsok mojej radosti z novej kolekcie prenesiem aj na budúce hrdé majiteľky týchto šperkov. 

Ak vás moja nová značka zaujala, neváhajte navštíviť obchodík _MoYE_ a potešte seba alebo svojich blízkych niektorým z kúskov v galérii.

Komentáre

zuzulique Krásne a nevšedné šperky, držím vám palce a časom si určite urobím radosť aj ja :)

2020-01-08 13:02:15

_MoYE_ Ďakujem veľmi pekne za milé slová :) budem rada ak budete v budúcnosti nosiť nejaký šperk z MoYEj dielničky :))

2020-01-08 23:16:09
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Visiace náušnice °Frans  - 11261866_Visiace náušnice °Frans by _MoYE_
 Páči sa 25 ľudom
15 €
 - Visiace náušnice °Muoti - 11284007_Visiace náušnice °Muoti by _MoYE_
 Páči sa 21 ľudom
15 €
 - Visiace náušnice °Beth - 11284050_Visiace náušnice °Beth by _MoYE_
 Páči sa 23 ľudom
12 €
 - Visiace náušnice °Style  - 11262094_Visiace náušnice °Style by _MoYE_
 Páči sa 27 ľudom
10 €
 - Visiace náušnice °Stone - 11284353_Visiace náušnice °Stone by _MoYE_
 Páči sa 42 ľudom
17 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »