Žurnál+

PASTICHE 2020

U
_MoYE_421 predaných ks, 155 hodnotení

Mária P. » Tvorba / 2020-08-26 17:00:01 /  2 komentáre / 25 lajkov

Rada by som vám tentokrát predstavila MoYU novú kolekciu polymérových šperkov s názvom "PASTICHE", ktorá je tu na sashe.sk už dlhšie zverejnená a mnoho z vás ju pravdepodobne zaregistrovalo, ale až teraz som sa odhodlala napísať pár slov o tom, ako šperky vznikli a čo všetko sa stalo mojou inšpiráciou v tvorbe.

 

 

PASTICHE

Keďže celá kolekcia sa nesie v jemných pastelových farbách: lososovej, mentolovej, zelenej, modrej, telovej a kameninovej, preto aj výber názvu bol celkom jednoduchý. Zvolila som slovo PASTICHE, keďže význam tohto francúzskeho slova je pastel. 

 

 

Pri tvorbe kolekcie boli pre mňa najväčšou inšpiráciou tieto 3 obrázky:

 

 

  • Prvá je fotografia z môjho obľúbeného profilu Nila Store. Práve táto farebná kombinácia ma natoľko zaujala, že som vytvorila pár náušníc v tomto farebnom prevedení.
  • Druhý obrázok je paraván, ktorý mám uložený už riadne dlho a presne takýto som túžila mať v spálni. Ale načo čakať! Stal sa mojou ďalšou múzou k vytvoreniu náušníc °LocoUnicorn. Každá z náušníc je iná a inej veľkosti, no napriek tomu k sebe dokonale ladia. Navyše sú jednotlivé tvary spojené trendy čiernymi krúžkami. Spojenie modrej a lososovej farby je svieže, letné a náušky sú so svojím netradičným dizajnom - tak trošku crazy. 
  • Posledná fotografia je minimalistická, moderná a farebná architektúra. Nielen interiér ale aj exteriér je mojou nekonečnou inšpiráciou. Toľko krásnych detailov, úžasných tvarov sa dá v nej nájsť...

 

 

Každú kolekciu sa snažím prispôsobovať k aktuálnym trendom vo svete módy a dizajnu. No táto kolekcia je trošku iná. Minuloročná sa niesla v teraz veľmi obľúbenom štýle #terazzo. Ale túto kolekciu som poňala trošku po svojom. Asi ma prestalo baviť pozerať sa na fotografie (aj keď krásne) vytvorené v duchu škandinávie a severského dizajnu a žiadalo sa mi rozbiť tento zaužívaný trend farbami. Preto túto kolekciu tvoria štyri série, ktoré sa odlišujú pozadím za modelkami. Každá séria nesie podľa mojej maličkosti inú emóciu a ukazuje aj iné štýly nosenia šperkov: 

  • PINK - originalita, hravosť, sviežosť ...
  • AZURE - ľahkosť, festival, oceán ...
  • SAHARA - elegancia, šik, šmrnc ...
  • MENTHOL - vkusnosť, farebnosť, jednoduchosť ... 

 

 

SUMMER DRINKS

Mojou inšpiráciou ako nazvať jednotlivé šperky sa stali práve letné drinky. Každý šperk som pomenovala po letnom nápoji, ktorý sa na daný šperk najviac podobal svojou farebnosťou a charakterom názvu. Krásnym príkladom sú náušnice a zároveň drink °SleappingBeuty sfarbený do ružovo modrých odtieňov. 

 

 

KEĎ V SPOLUPRÁCI NÁJDEŠ PRIATEĽSTVO 

Ako viete od začiatku vzniku značky MoYE spolupracujem so šikovnými ľuďmi. Jednou z nich je fotografka @Simonascibrava, ktorej vďačím za nádherné fotografie. So Simou sme sa natoľko skamarátili, že nie je dňa, aby sme si nezavolali alebo aspoň nenapísali pár slov. Od prvého fotenia môžem povedať, že sa z nás stali dobré kamarátky. Ak aj vy premýšľate nad tým, že by ste svoje produkty dali do rúk profesionála odporúčam Simu, je to veľmi kreatívna duša a určite vám vo všetkom veľmi rada pomôže a poradí.  

Rovnako vám odporúčam vložiť do rúk styling @MichaelaGrznarovej. Zabezpečí nielen oblečenie pre modelky, ale rovnako vám pomôže vytvoriť dokonalý outfit, ktorý určite vašich potencionálnych zákazníkov upúta a budú mať tak väčší záujem po vašom ponúkanom produkte. 

Tento rok som narazila na tri ďalšie úžasné ženy modelky Frederiku Šáchovú a Ester Viktóriu Ziffovú, ktoré sa stali tvárou letnej kolekcie PASTICHE. A v neposlednom rade by som s radosťou predstavila najlepšiu vizážistku @LenkuVrbiakovu. Tá svojim líčením "doťukla" celú kolekciu do dokonalosti! 

Veľmi rada by som sa s vami podelila aj o milú spomienku v podobe videa na deň, kedy sme s mojimi dievčatami pripravovali vznik novej kolekcie. Vychutnajte si krátky zostrih!

 

 

PRODUKTY PRE KAŽDÚ PARÁDNICU 

V každej kolekcii sa snažím myslieť na každú z vás. Na extravagantnú ženu, ktorá miluje výrazné šperky až po minimalistickú, ktorá skôr preferuje malé decentné náušnice. V ponuke nájdete mnoho šperkov takého druhu. Jedny z najvýraznejších náušníc sú určite °MoscowMule a °BlueLagoon sú kombináciou farebného motívu a jednofarebného geometrického tvaru.

 

 

Pre jednoduchšie typy mám v ponuke farebnejšie °Pimms, minimalistické °DeepBlueSea a niekoľko jednofarebných náušníc, ktoré sa jednoznačne hodia ku každému letnému outfitu.

 

 

Nemôžem zabudnú aj na predstavenie novinky v obchodíku MoYE. Sú to sponky °Rainbowl. Na tieto letné dni sú úplne ako stvorené. Veľmi ľahké, originálne sponky vyrobené z polymérovej hmoty sa pohodlne nosia vo vlasoch, nešticujú.

 

 

Pomaličky sa nám letné dni skracujú a ja preto čoraz častejšie premýšľam nad tým, ako bude vyzerať ďalšia zimná kolekcia. Verím, že vznik ďalšej kolekcie už neskríži korona alebo podobná situácia a bude zverejnená načas všetkým milovníčkam urban štýlu a minimalizmu. Ak vás moja značka zaujala, neváhajte navštíviť obchodík _MoYE_ a potešte seba alebo svojich blízkych niektorým z kúskov v galérii.

Komentáre

ema-homolova Jemne ženské a štýlové náušnice, výborné čítanie. Šťastie prajem.

2020-08-27 09:05:041x

_MoYE_ ďakujem krásne za milé slová :) Moc si to vážim

2020-08-28 21:27:35
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Visiace náušnice °OceanBlue - 12169327_Visiace náušnice °OceanBlue by _MoYE_
 Páči sa 19 ľudom
12 €
 - Sponka do vlasov °ShotMini - 12169417_Sponka do vlasov °ShotMini by _MoYE_
 Páči sa 15 ľudom
5 €
 - Visiace náušnice °MidoriSour - 12189511_Visiace náušnice °MidoriSour by _MoYE_
 Páči sa 23 ľudom
15 €
 - Visiace náušnice °Manhattan - 12254861_Visiace náušnice °Manhattan by _MoYE_
 Páči sa 19 ľudom
15 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »