Domov » Žurnál+ » Autor: Zita Žáčiková

Žurnál+

Svadobný krížik a moja svadobná kolekcia v štýle Shabby chic.

Zita Ž. » Nové výrobky / 2015-10-30 22:05:43 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Svadobný krížik.

Aj pre tento príbeh som sa rozhodla zaradiť krížik, do mojej svadobnej kolekcie, v štýle Shabby chic, ktorá bola odprezentovaná na výstave v Piešťanoch.

Bol krásny letný deň. Leto je plné rôznych akcii a podujatí. V dedinke pod zrúcaninami hradu, sa ako každým rokom konal jarmok. Ja a moje vecičky sa vyhrievali na slniečku. Častokrát na týchto podujatiach, predstavujem svoju tvorbu ukážkou. Zahľadená do obrazu, ktorý vypletám, zodvihnem zrak. Stáli pri mojom stánku dvaja mladí ľudia. Dievčina uprene pozerala, na biely krížik, spozorovala som, že sa jej zapáčil. Oslovila svojho manžela ( píšem manžela preto, lebo sa priznala že nedávno mali svadbu/ Začala krížik obdivovať a vraví tej svojej polovičke „ ten by sa nám hodil, miesto toho čo sme mali na sobáši“ Manžel prepovedal: „ale, veď ten je vysvätený a dáme ho do šuflíka ?“
Keď som videla mladú pani, ako uprene pozerá na krížik, nechcela som ju odhovárať od toho svadobného, ale nedalo mi trošku ju potešiť. Veď krížik sa dá vysvätiť a svätená voda býva na Veľkú noc v kostoloch, ktorú si môžete vo fľaštičke priniesť aj domov.
Odchádzajú, pochopila som, ten ich krížik je predsa vzácnejší...Prešlo pár hodín a zrazu sa pri mojom obchodíku znova pristavil ten istý pár, ale teraz už bez rozhodovania, mladá pani vraví: „predsa sme sa vrátili, prosíme si tento krížik“. Pri zabaľovaní darčeka som stihla prehodiť slová, nezabudnite si ho vysvätiť a ten svadobný nemusí byť v šuflíku, ak mu nájdete náhradné miestečko vo vašom príbytku.
Ak sa nastávajúcim manželom zapáči tento krížik, rada vyrobím podľa vašich predstáv. Okrem krížika moja svadobná kolekcia v štýle Shabby chic obsahuje aj veľa iných zaujímavých vecičiek, od kytice pre nevestu, cez pierko a motýlik pre ženícha, šípová ruža pre družičky do ruky, malá šípová ružička s menovkou- darček pre každého svadobčana, vázy na stoly so šípovými ružami, šperkovnička a v neposlednom rade set pre nevestu, prsteň, náušnice a prívesok a to všetko už v spomínanom štýle Shabby chic...a ešte som zabudla obraz dve labute-symbol zaľúbených !!!

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »