Domov » Žurnál+ » Autor: iveta karabová

Žurnál+

Zelená a modrá alebo fotenie

iveta k. » Tvorba / 2023-09-19 00:33:06 /  2 komentáre / 7 lajkov

Hádam to poznajú všetky tvorivky, prvá radosť je, ak dostanete nový nápad  na tvorbu , potom jeho realizácia, niekedy aj neúspešná alebo na neviem, ktorý pokus poprípade nápad a predstava jedna a nakoniec z toho vyjde iný výrobok. Ale nie o tom.  Keď už je to hotové prichádza fáza pred zverejnením a tým je fotenie, čo je veľká veda. Stále som v tomto smere len začiatočník so snahou sa zlepšovať a fotím svoje výrobky tak ako to cítim. 

A čo mne najviac sedí, je fotenie vonku v prírode, na záhrade ale aj možno doma na terase s vonkajším  pozadím .

A prečo zelená a modrá? Staršie ročníky si určite pamätajú, že to bolo niekedy kombinácia na posmešky . Kto mal takú kombinácia oblečenia prešiel si poznámkou "zelená a modrá pre somára dobrá". Stále som tomu nechápala a moja hlava mi to nebrala, od detstva milujem túto farebnú kombináciu. U mňa to evokuje  spojenie modrej oblohy a zelenej trávy, stromov, ktorá je pre nás prirodzená.   A k tomu ešte milujem žltú farbu a obdivujem farebnú kombináciu jesene. To , čo nám príroda poskytuje  je prirodzené , krásne  tak prečo ju nevyužiť aj na fotenie.

Moje fotografie sú možno amatérske, ale pre mňa majú  aj iný rozmer, ak sú nafotené v prírode. Príroda nám poskytuje neskutočnú farebnú kombináciu a farby sú pre mňa energia. 

Tak aj teraz využívam posledné teplé lúče slnka a pekné počasie  na nafotenie mojich   výtvorov ,  samozrejme ak sú to také, ktoré sa dajú fotiť vonku.  A nielen handmade výtvorov, ale  v poslednom čase fotíme aj naše zakázky, na ktorých sme pracovali vonku.

Aj Vy to tak cítite, alebo to tak máte? Skrátka robím tak, ako to cítim. A dúfam, že sa časom zlepším aj v tých fotografiách. Veď ako sa vraví "cvik robí majstra". A samozrejme dobrá  fotografia predáva. Tak mám čo robiť ešte v tomto smere.

Komentáre

AdharaDecor Ani ja nerozumiem tomu, prečo by zelená a modrá mala byť nejaká podradná kombinácia. Vyrobila som si aj nejaké zeleno-modré náramky.

2023-09-19 10:12:00

Zbrusunove Pre mňa oku lahodiaca

2023-09-19 14:43:19

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Zbrusunove
Zbrusunove
12 predaných ks, 4 hodnotenia

Reaguje do 1 hodiny

Sme manželský pár , ktorý má roky záľubu v starinkách a mal odvahu opustiť doterajšiu prácu a venovať sa tomu, čo nás celý život baví. Dávať veciam druhú šancu, ale aj tvoriť nové. A tak vzniklo naše Zbrusunove. Vitajte. iveta a miro

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte