Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Adamová

Žurnál+

Kniha nápadov.

Zuzana A. » Osobné Blogy / 2020-06-18 22:59:01 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Takmer každá handmade tvorivá mamička "bojuje" o čas, ktorý by venovala svojmu hobby. Ja určite nie som výnimka. Už dávno som pochopila, že naozaj, ale fakt naozaj na materskej nedobehnem všetko tak, ako som si predstavovala. Teraz sa na tom len z chuti zasmejem, pretože predstava a realita handmade tvorenia na "dovolenke" sú úplne odlišné. Aby mi z hlavy nevyfučali všetky skvelé nápady, ktoré nedokážem hneď v tej chvíli realizovať, vytvorila som si Knihu nápadov. Tu si všetko zapisujem a keďže som optimistka, naozaj verím tomu,že jedného dňa všetky zrealizujem. Svoje  deti milujem, ale keď máte niektorá"grif", ako si nájsť viac času popri dvoch deťoch, sem s ním, rada sa nechám inšpirovať :-) 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
ZazunaHandmade
ZazunaHandmade
508 predaných ks, 250 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Volám sa Zuzana, som šťastnou (pracujúcou) mamičkou 7-ročného Dušanka a 4-ročnej Viktórie . Rada šijem a háčkujem. Keď tvorím, zatvorím sa do svojej "kreatívnej" izbičky a nevnímam okolitý svet :-)

Informácie

Vecičky na začínam vyrábať až po prijatí platby. Za porozumenie ďakujem.

Dĺžka výrobnej doby uvedená pri vecičkách je orientačná, všetko záleží od aktuálneho počtu objednávok. Keď Vám objednávka súri, upozornite ma prosím na to internou poštou a ja urobím všetko preto, aby k Vám dorazila v tom správnom čase :-) Ďakujem

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »