... jedinečné retiazky a originálne zapletance na zútulnenie každej detskej izbičky!

Som mama ako každá iná, len si krátim čas šitím jedinečných zapletancov a zhotovovaním retiazok, lietam vysoko v oblakoch, hoci stojím pevne nohami na zemi a riadim sa životným krédom, že čo si dokážeš predstaviť, dokážeš aj uskutočniť ;) VITAJTE ...

DOVOLENKA: 1.7.-14.7.2024
____
* pred objednaním zapletancov odporúčame prečítať UŽITOČNÉ INFORMÁCIE!
_________________

Ďakujeme za všetky Vaše správy - evidujem každú jednu, ak však nedopovedáme okamžite, pravdepodobne riešime iné indi-vindi požiadavky, neskôr ale odpíšeme ;))
_________________

Ak niektoré zapletance nie je možné objednať v požadovanej dĺžke, pravdepodobne sú vypredané látky, z ktorých bol zhotovený. Odporúčame preto vyberať farby z aktuálneho vzorkovníka látok.
_________________

>>> PROSÍM, berte na vedomie, že uvedená doba výroby je len orientačná a všetko závisí od aktuálneho počtu objednávok ;)) Ak ste časovo viazaný ku konkrétnemu dátumu, uveďte to prosím v poznámke. Každú objednávku sa ale samozrejme snažíme vybaviť v čo najkratšom možnom čase!
_________________

Objednávky s bankovým prevodom začínam spracúvať až po prijatí platby na účet!
_________________________

>>> Každú vecičku je možné prispôsobiť Vašim individuálnym potrebám a požiadavkám - neváhajte nás preto kontaktovať do správy!
Ak Vám žiadna farba/vzor z aktuálnej ponuky látok nepadla do oka, pokojne navštívte náš eshop alebo nám napíšte a radi pre Vás pohľadáme ďalšie ;))
_________________________

Ďakujem za Vašu podporu a dôveru, majte pohodový a úsmevom zaliaty deň ♥


Pôvodné meno VaM