Domov » Žurnál+ » Autor: Zapletance

Žurnál+

Kto sa skrýva za VaM?

Zapletance . » Osobné Blogy / 2018-08-06 18:30:04 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

Pojašená a premotivovaná mama na rodičovskej "dovolenke", ktorá si kráti čas šitím originálnych handmade vecičiek - takto by som sa v skratke opísala :))


Vitajte s mojom pestrom svete plnom jedinečných farieb a vysoko kvalitných materiálov, ktoré si na prvý pohľad aj dotyk zamilujete! V roku 2017 som si zaobstarala prvý šijací stroj, že tak "na skúšku", aby som pošila pár vecičiek môjmu synkovi, ktorý bol ešte v tom čase v brušku a to som ani len netušila, že som práve vtedy našla svoju skrytú vášeň. O to viac mám nesiermu radosť, že ju môžem zdieľať spolu s vami pomocou mojich vecičiek ďalej aj VaM.


Tvorím, strihám, šijem, kombinujem, hrám sa so vzormi, prerábam aj páram ... no som predovšetkým otvorená novým myšliekam a nápadom a nerada si nechávam ruky zväzovať zvyklosťami. Vytváram veselý svet, do ktorého pozývam nazrieť všetkých rodičov s ich detičkami, aby im otvorili nové obzory a ukázali všetky farby sveta.


Vedzte, že každý jeden kúsok je originál handmade vyrobený s láskou ...

Pozdravujem a želám pohodový deň ;))

Vaša VaM_handmade

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Zapletance
Zapletance
1990 predaných ks, 829 hodnotení

Som mama ako každá iná, len si krátim čas šitím jedinečných zapletancov a zhotovovaním retiazok, lietam vysoko v oblakoch, hoci stojím pevne nohami na zemi a riadim sa životným krédom, že čo si dokážeš predstaviť, dokážeš aj uskutočniť ;) VITAJTE ...

* pred objednaním zapletancov odporúčame prečítať UŽITOČNÉ INFORMÁCIE!
_________________

Ďakujeme za všetky Vaše správy - evidujem každú jednu, ak však nedopovedáme okamžite, pravdepodobne riešime iné indi-vindi požiadavky, neskôr ale odpíšeme ;))
_________________

Ak niektoré zapletance nie je možné objednať v požadovanej dĺžke, pravdepodobne sú vypredané látky, z ktorých bol zhotovený. Odporúčame preto vyberať farby z aktuálneho vzorkovníka látok.
_________________

>>> PROSÍM, berte na vedomie, že uvedená doba výroby je len orientačná a všetko závisí od aktuálneho počtu objednávok ;))
Každú objednávku sa snažíme vybaviť v čo najkratšom možnom čase!
_________________

Objednávky s bankovým prevodom začínam spracúvať až po prijatí platby na účet!
_________________________

>>> Každú vecičku je možné prispôsobiť Vašim individuálnym potrebám a požiadavkám - neváhajte nás preto kontaktovať do správy!
Ak Vám žiadna farba/vzor z aktuálnej ponuky látok nepadla do oka, pokojne navštívte náš eshop alebo nám napíšte a radi pre Vás pohľadáme ďalšie ;))
_________________________

Ďakujem za Vašu podporu a dôveru, majte pohodový a úsmevom zaliaty deň ♥


Pôvodné meno VaM

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »