Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Sihelníková

Žurnál+

Žena s horčicovo žltým šálom.

Mária S. » Osobné Blogy / 2017-10-08 13:07:19 /  Pridaj komentár / 14 lajkov

Je jesenný, sychravý deň, kráčam po ulici a naraz mi padne pohľad na ženu kráčajúcu oproti. Vlastne ani nie tak na ňu ako na jej šál. Jednoduchý háčkovaný vzor, krásna horčicovo žltá farba a na šáliku jednoduchá brošnička. Na prvý pohľad jasná handmade tvora. Upútal ma natoľko, že som sa musela niekoľkokrát obzrieť. Ak by mala na sebe šál, ktorý bežne dostať v obchode, pravdepodobne si ju vôbec nevšimnem.

Handmade vecičky sú naozaj jedinečné a neprehliadnuteľné. Ja osobne mám radšej veci vyrobené s láskou a handmade veci také rozhodne sú, pretože s nechťou a nasilu sa tvoriť podľa mňa ani nedá. A milujem na týchto veciach to, že nemajú takú tú typickú "strojovú dokonalosť".

Pletenie a háčkovanie je moja vášeň a okrem toho, že ma to baví výborne pri tejto činnosti relaxujem. Ale rada sa obklopujem aj inými vecami z handmade tvorby, rada skúšam vyrábať rôzne dekorácie do bytu. Tieto veci majú pre mňa čaro a pochopiteľne mám k nim úplne iný vzťah ako k tým, ktoré dostať bežne kúpiť v obchodoch.

Tak teda dúfam, že žien s horčicovo žltým šálom bude na uliciach pribúdať :) a občas nejakú stretnem, aby mi zas prezentáciou handmade tvorby spríjemnila ďalší deň. 

Príjemné tvorenie všetkým v tomto jesennom sychravom dni :) ♥

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »