Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Martoníková

Žurnál+

Kto ma posúva dopredu?

Zuzana M. » Tvorba / 2017-03-20 13:55:39 /  10 komentárov / 29 lajkov

Aktívne tvorím už tretí rok a stále mám z toho radosť, no prichádzajú chvíle, keď sa musím rozhodnúť, ktorým smerom ísť. A kto ma pri tom inšpiruje a posúva dopredu? Mnohokrát ste to práve vy.

Stále sa veľa učím, skúšam a hoci som sa, až na krátke obdobie, nedala otrocky manipulovať módou a trendmi, je mi jasné, že úplne sa tomu nevyhnem :-) A ani netreba. Veď aj v tom, čo sa nosí a je momentálne žiadané sa dá najsť veľa inšpirácií, z ktorých sa dá čerpať.

Tak to bolo aj pred pár mesiacmi, keď som zazrela prekrásne folkové stuhy u Beatky (MeineKunst). Pár som si hneď objednala a vznikla napríklad aj takáto kabelka s nádychom histórie. 

 

 

Kabelky s klopou sú celkom populárne a týchto pár kúskov ozdobili výšivky od mojej starej mamy. V kombinácii s koženkou sú kabelky nielen zaujímavé, ale aj praktické.

 

Folkové motívy najradšej robím vo vlastnom podaní, napríklad výšivka v kombinácii s kožou.

 

No a ktorá žena by nemala rada luxusné látky, krajky a perličky? Prvú takúto kabelku som s radosťou vyrobila pre Martinku Urbanič (LuxuryDay) na svadobný veľtrh vo februári, kde zdobila jej nádherný model šiat: 

 

A tu je rozrobený projekt na aprílovú prehliadku (s Martinkinou grafikou)

 

Zápisník od Ľubky (Ardeas) som si objednala už dávnejšie, aby moje nákresy a návrhy boli na jednom mieste. Ožutá ceruzka svedčí o tom, že sa snažím, aby detaily boli dotiahnuté :-) :-) 

 

Tu je aj malá ukážka z letného projektu. Keďže zo všetkého najradšej kreslím, teší ma, že moje kresby využijem aj na kabelkách. A obrázky budú naozaj rôzne. Juchú!

Aj takto sa chcem poďakovať všetkým tvorivým dušičkám za spoluprácu a inšipráciu.

Parádne jarné dni Vám praje,

Zuzana – ZUMA

Komentáre

dzinus Krásna jedinečná tvorba Zuzi, a tiež sa teším na tie kabelky s tvárami...už teraz viem, že to bude zaujímavá krásna kolekcia ;) Tie kresby sú nádherné...

2017-03-20 15:23:581x

ZUMAart Júj, ďakujem mocno, Janka :-)

2017-03-20 16:33:15

ardeas Diôvča zlaté s tými tvojími šikovnými rúčkami, lepšie obhrýzať ceruzku ako nechty :)) Mám z teba radosť a som rada že zápisník slúži! a neleží niekde ľadom, len nech ťa stále kope múza, sú krásne (sledujem na insta ;) ) a čo ďalšia, to krajšia.

2017-03-20 18:45:112x

ZUMAart Ďakujem Ľubka, zápisník slúži, kvalita od teba veru nesklamala... a stále ho "ovoniavam" :-)

2017-03-20 19:00:36

MattyURBANIC ja som neuveritelne šťastná a vďačná, že vo svojom živote stretávam alebo ma oslovia ludia ako si ty...a že mi dokážu splniť moje tak trocha šialene nápady...tvoj talent nema hranice...a prisla som na to az po určitom čase...ludia...skuste ukázať vsetko na čo máte...u Zuzky mi stačil jeden obrázok a vedela som...TOTO JE ONAAAAAA....a už som ju nepustila :D :D :D ♥♥♥

2017-03-20 19:40:071x

ZUMAart Martinka, veľmi sa teším, že môžem s tebou spolupracovať. Niekedy človek postupne zistí, čo mu najviac v tvorbe vyhovuje a keď toho chce robiť viac, je náročné vybrať si:-) Potom je super, keď človek stretne ľudí ako ty, vďaka ktorým nájde, či mu je najbližšie :-) ♥

2017-03-20 19:52:21

MeineKunst Aj ja sa teším, že stuhy mojej starkej zdobia tak originálne dielo, ani by som si predtým nevedela predstaviť, že si môžu tak spolu sadnúť a zapasovať....ďakujem.

2017-03-20 20:05:252x

ZUMAart Bea, ja ďakujem! Stuhy sú prekrásne a kvalitné a teším sa, že môžu zdobiť pár mojich kabeliek :-)

2017-03-20 20:13:43

PohladnicePreRadost P r e k r á s n e novinky ! kombinácia stúh s kožou / koženkou a výšiviek s kožou / koženkou je očarujúca ! no a tie záverečné kresby ! tak tie sú prenádherné ! veľmi sa mi páčia a už som zvedavá na letné novinky :)

K luxusnej kabelôčke ani nemám slov - obdivujem a obdivujem skvelú vkusnú romantickú prácu ! :) želám všetko dobré naďalej ....

2017-03-20 20:18:021x

ZUMAart Milá Anikó, veľmi pekne ti ďakujem za milý a povzbudzujúci komentár. Teší ma, že sa ti kabelky páčia :-)

2017-03-20 20:36:20

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

U
ZUMAart
ZUMAart
412 predaných ks, 316 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Originálne a hravé, také sú kabelky ZUMA. Ak sa chcete odlíšiť, potom ste tu správne. VITAJTE!

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »