Žurnál+

Kto stojí za značkou ZIK?

P
ZIK9 predaných ks, 6 hodnotení

. » Tvorba / 2021-01-25 17:00:02 /  2 komentáre / 31 lajkov

Drahé naše zákazníčky, dovoľte mi predstaviť sa vám. Volám sa Mariana a som zakladateľkou značky ZIK a tvorcom jednotlivých dizajnov našich modelov.

 

 

ZIK vznikol v roku 2018 po viac ako dekáde strávenej v nadnárodnej poradenskej spoločnosti. Vtedy som povýšila svoju celoživotnú vášeň na oblasť profesionálneho pôsobenia a začala tvoriť prvé šaty.

Obliekať ženy v biznisovom prostredí, ktoré dôverne poznám, bola prirodzená voľba. Pri tvorbe našich modelov myslím na ženy, ktoré väčšinu svojho pracovného času trávia v kanceláriách. Myslím na pracovné stretnutia strávené v príliš formálnych a obyčajných šatách. Myslím na to, ako som sa ja sama chcela v práci cítiť prirodzene, sebavedomo a atraktívne. A ako som hľadala jemne ležérne outfity, ktoré by mali šmrnc a zároveň boli v súlade s pravidlami obliekania v kancelárii.

 

 

ZIK to nie som len ja. Tvorí ho malý tím ľudí, ktorí sa snažia rozvíjať produkt a služby pre vás. Od septembra 2020 je súčasťou ZIKu Katka, ktorá sa stala mojou pravou rukou. Pomáha mi s vybavovaním objednávok, komunikáciou so zákazníčkami a krajčírkami, ale taktiež aj s kreatívou a plánovaním. Žiadny ZIK kúsok by nebol bez našich nesmierne šikovných krajčírok Ivetky, Renátky a Marcelky, ktorá je zároveň aj konštruktérka strihov. A vďaka programátorom, fotografom a modelkám môžete našu prácu sledovať a ZIK kúsky nakupovať online.

Naše modely tvoríme tak, aby ste sa v nich cítili pohodlne počas celého dňa. Jednoduchý strih dopĺňame o premyslený detail, ktorý dodá šatám šmrnc a nechá vyniknúť vašej osobnosti a charizme. Šaty sú určené ženám, ktoré obľubujú jednoduchú eleganciu. Ženám, ktoré nepotrebujú výrazné ozdoby, vzory a výstrihy, aby zaujali.

 

 

Všetky ZIK kúsky šijeme eticky, v lokálnych krajčírskych dielňach na západnom Slovensku. Sú vyrobené z kvalitných európskych materiálov. Preferujeme prírodné materiály pred syntetickými. Naše modely sa hodia na celodenné stretnutie, neformálnu kávu, ale aj večeru s kamarátkami.

Neodmysliteľnou súčasťou príbehu ZIK ste vy, naše drahé zákazníčky. Pomáhate nám najviac v našom rozvoji a raste. Na základe vašej spätnej väzby sa náš tím a produkt posúva vpred. Kúpou našich šiat pomáhate v tvorbe pohodlného, nadčasového a originálneho oblečenia a podporujete poctivé slovenské krajčírske remeslo. 

 

 

Ja verím, že naše oblečenie za odmenu prinesie iskru do kancelárií a urobí váš profesionálny i osobný život krajším.

Mariana JeŽÍKová, zakladateľka

Komentáre

Softwille Veľmi šik - elegantné, jednoduché, farebné a etické - presne, ako to mám rada. Držím palce:)

2021-01-26 00:25:371x

Muranske Krásna práca, výnimočné modely a vaše kimonové šaty s 3/4 rukávov sú mimoriadne očarujúce :-) obdivujem a prajem, nech sa darí.

2021-01-27 06:36:41
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - ŠATY S ROLÁKOM - 11489660_ŠATY S ROLÁKOM by ZIK
 Páči sa 12 ľudom
109,- €
 - KIMONOVÉ ŠATY S KRÁTKYM RUKÁVOM - 12304494_KIMONOVÉ ŠATY S KRÁTKYM RUKÁVOM by ZIK
 Páči sa 8 ľudom
99,- €
 - CULOTTE NOHAVICE - 12313346_CULOTTE NOHAVICE by ZIK
 Páči sa 6 ľudom
99,- €
 - TOP S VIAZANÍM BEZ RUKÁVOV - 12313479_TOP S VIAZANÍM BEZ RUKÁVOV by ZIK
 Páči sa 18 ľudom
79,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »