Žurnál+

Každodenné radosti na keramike

P
ZEN.ZEM45 predaných ks, 14 hodnotení

Nina Š. » Tvorba / 2021-03-01 13:00:02 /  2 komentáre / 14 lajkov / 166x zobrazený

Ahojte handmade priaznivci,

začiatkom decembra 2020 som Vám predstavila moju novú keramickú kolekciu s názvom Každý deň. Teraz do nej pribúdajú ďalšie radostné motívy, ktoré môžeme sledovať pri rannej káve, ovsenej kaši alebo výživnej p(h)olievke.

 

 

Opäť som si pripravila aj ručne naskicované verzie motívov, aby mi pomohli pri tvorbe keramiky a nakoniec z nich vznikli celkom milé ilustrácie.

Napríklad pri tomto hrnčeku s motívom Pekárne s kaviarňou mi skica slúžila ako pomôcka, ale motív na hrnčeku je predsa len trochu iný. Dalo by sa nájsť 5 a viac rozdielov.

 

 

 

Ďalšie motívy som chcela priniesť s exteriérovým prostredím. Viem, že nám všetkým chýbajú letné posedenia v prírode alebo v meste, tak si ich môžeme priblížiť aspoň kolekciou Každý deň a verím, že už čoskoro aj naživo. :)

Sídliskové námestie so sochou je moja absolútna srdcovka <3. Tie nadudrané holuby v kombinácií s betónovou sochou sú moje najobľúbenejšie. Pre brutalistické sochy mám slabosť, tak som ich musela zakomponovať do tejto kolekcie.

 

 

Fotografie zblízka som sa snažila spraviť tak, aby bolo vidieť všetky drobné detaily.

 

 

 

Ďalšia miska a hrnček evokujúce leto, majú motív Riečneho prístavu s bufetomMotív je inšpirovaný karloveským ramenom Dunaja, kde Vám odporúčam ísť sa pozrieť. Je to veľmi príjemné miesto.

 

 

Ďalšie detaily... :)

 

 

 

Hrnček s tým istým motívom, ale z "druhej strany", má špeciálne širšie uško, za ktoré sa naozaj výborne drží.

 

 

 

Ako posledný z nových motívov je Daždivý deň. Aj keď dážď nie je vždy príjemný, tak ma aspoň potešia farebné dáždniky ľudí, ktoré vidieť naokolo.:) Pán s kučeravým psíkom na prechádzke nesmie chýbať!

 

 

Ideálny hrnček na pitie horúceho čaju počas chladných dní.

V mojej galérií nájdete ešte veľa rôznych motívov z farebnej kolekcie Každý deň. Dúfam, že aj tento žurnál Vám farebnosťou spríjemní deň.

Vaša Nina ~

 

Komentáre

dvojhlaska roztomilé motívy. ako malá som pri jedení pozorovala vzory na tanieroch, u nás to boli samozrejme kvetinky a jedna sada s akože cibulákom. predstavovala som si v týchto vzoroch všeličo iné. toto je úplne ideálne na rozbeh dňa. len by som sa možno pri skúmaní motívov a snívaní zabúdala ešte viac ako teraz : ). ale tak nemôže byť každý presný ako hodinky, na niekoho sa vždy musí čakať, bez toho by svet nebol svetom a pracovné porady poradami : ).

2021-03-01 19:41:031x

ZEN.ZEM @dvojhlaska ďakujem veľmi pekne za koment. Áno, detaily by sa dali dlho študovat´ ;)

2021-03-02 20:48:58
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Miska z kolekcie Každý deň (Riečny prístav s bufetom) - 13050412_Miska z kolekcie Každý deň (Riečny prístav s bufetom) by ZEN.ZEM
 2 komentárov
 Páči sa 37 ľudom
28,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »