Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Weberová Weberová

Žurnál+

Výstava Stratené príbehy

Veronika Weberová W. » Pozvánky a Reportáže / 2021-05-01 17:29:10 /  Pridaj komentár / 5 lajkov / 16x zobrazený

Tento rok je to s výstavami náročnejšie, vlastne ako aj minulý rok. Po dlhšom čase som však mala pocit, že je ten správny čas na samostatnú výstavu. Vyšlo to pekne, táto samostatná výstava je okrúhľa 50ta kde je možné vidieť moje diela, a zatiaľ aj najväčšia (vystavených je 75 diel).

Výstava Stratené príbehy je prístupná od 29.4 do 30.7.2021 v galérii MCK v Malackách.

Žiaľ, vernisáž nebola možná, ale ak sa aspoň trošku bude dať, dobehneme to na finisáži kde sa k životu uvedie aj katalóg výstavy. Zatiaľ je však prístupná verejnosti a ste srdečne vítaní :-)

A keby vám ukážka mojej tvorby na sashe nestačila a chceli by ste o mne vedieť viac, tak kuk na reportáž v Slovensko v obrazoch z februára, kde bolo o mojej tvorbe povedané trošku viac.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14130/258877#1076

Dúfam, že sa Vám bude páčiť a keď sa nemôžeme stretnúť na vernisáži, poteší sprostredkované stretnutie cez moje diela :-)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
WeronikArt
WeronikArt
47 predaných ks, 25 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte v mojom farebnom a linkovom svete.
Bližšie info o mne a o tvorbe nájdeš v podstránkach (ak neviete premôcť zveadvosť ;)). Dajte čajík alebo kávičku a cíťte sa tu ako doma :-)

Väčšie plátna, ako aj väčšie množstvo obrazov so sklom posielam kuriérskou službou v rámci SR aj v rámci EU! V prípade záujmu o poslanie aj pri menších diel kuriérom sa informujte správou.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »