Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Weberová Weberová

Žurnál+

Keď spolupráca prináša novinky :-)

Veronika Weberová W. » Nové výrobky / 2017-12-14 11:55:55 /  2 komentáre / 2 lajky

Pred časom som sa zoznámila s Natáliou, stojí za produktom IKAMIGO. Nájdete ho aj tu na sashe a aj na sashe trhoch. Je to netypická stavebnica pozostávajúca z papierových krabičiek a suchých zipsov. Dá sa skladať rozmanitými spôsobmi a tak rozvíja jemnú motoriku, tvorivé a kritické myslenie detí. Naša spolupráca začala úplne netradične. Nespojilo nás umenie, ale veda. V súčasnosnosti vediem výskum (zisťujeme významy stavebnice pre školskú prax) a vytváram metodiku pre prácu so stavebnicou  v škole.

Satvebnicu nájdete: https://www.sashe.sk/IKAMIGO

IKAMIGO

Proces výskumu je dlhodobý a stále sa na ňom pracujeme, tak som si pre radosť vyskúšala prácu s karbičkami aj ja, no namiesto postavičiek, zvieratiek a budov (ktoré vytvárajú deti, aj moji žiaci) som vytvorila obraz.

Obraz

Práce mojich žiačikov

  

Ten sa stal inšpiráciou pre akýsi vianočný variant pre prezentáciu IKAMIGO stavebnice a vznikli darčekové krabičky špeciálne pre toto vianočne obdobie. Pre ich vznik nás inšpirovali známi na oboch stranách, ktorí nám začali pomaličky odoberať pomaľované kúsky.

Darčekové krabičky

 

Sú to IKAMIGO krabičky pomaľované autorsky upravenou ebru technikou, akú u mňa nájdete často. Každá krabička je originál, takže je to také malé dielko. Výnimočne ich nájdete aj pri Nátáliinom kútiku IKAMIGO na sashe trhoch a snáď Vám aj takáto spolupráca prinesie radosť. Takto sme spojili, vedu, pedagogiku a umenie :-)

Krabičky s darčekmi

 

V krabičkách sme nafotili okrem darčekov, aj krásne korálkové šperky a doplny od MAWE: https://www.sashe.sk/MAWE

Tešíme sa na Vás!

Veronika

Komentáre

konvalinka Stavebnica sa už nepredáva?

2017-12-14 12:23:02

WeronikArt Predáva, stiahla sa dočasne kvôli trhom, onedlho by mala byť späť na stránke, prípadne treba Natálii napísať.

2017-12-15 00:41:32

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
WeronikArt
WeronikArt
47 predaných ks, 25 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte v mojom farebnom a linkovom svete.
Bližšie info o mne a o tvorbe nájdeš v podstránkach (ak neviete premôcť zveadvosť ;)). Dajte čajík alebo kávičku a cíťte sa tu ako doma :-)

Väčšie plátna, ako aj väčšie množstvo obrazov so sklom posielam kuriérskou službou v rámci SR aj v rámci EU! V prípade záujmu o poslanie aj pri menších diel kuriérom sa informujte správou.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »