Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Weberová Weberová

Žurnál+

Veronika Weberová W. » Nepublikovaný!! /  Pridaj komentár

Keď končil školský rok tešila som sa na zaslúženú dovolenku a hlavne spánok. Lenže hromadili sa aj projekty a iné povinností, ktoré čakali na svoj čas: nedopísané články, nevyhodnotené výskumy, nedopísaná metodika a samozrejme množstvo nedokončených obrazov. Hneď v júli bolo nutné presunúť obrazy z výstyvy v Prachaticiach na výstavu do Prahy a to napriek tomu, že som nestihla vernisáž. Potom už tradične prišla pozvánka na IV. medzinárodné sympózium Ignáca Kolčáka v Oravskom Veselom, ktoré patrí medzi moje obľúbené. Počas neho vyšla aj vernisáž v Kyjeve na Ukrajine, kde som opäť nestihla vernisáž, pretože som maľovala na Orave, ale aspoň som stihla dodať obrazy :-)

Celé leto sa tak nieslo v presúvaní obrazov a plánovaní ďalších výstav, ktoré ma ešte čakajú dom konca roka a ja sa veľmi teším, za každú príležitosť.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
WeronikArt
WeronikArt
47 predaných ks, 25 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte v mojom farebnom a linkovom svete.
Bližšie info o mne a o tvorbe nájdeš v podstránkach (ak neviete premôcť zveadvosť ;)). Dajte čajík alebo kávičku a cíťte sa tu ako doma :-)

Väčšie plátna, ako aj väčšie množstvo obrazov so sklom posielam kuriérskou službou v rámci SR aj v rámci EU! V prípade záujmu o poslanie aj pri menších diel kuriérom sa informujte správou.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »