Žurnál+

Veriť v krásu snov, alebo niečo málo o nás

P
Vysivky_od_Ivky316 predaných ks, 152 hodnotení

Iveta G. » Blogy / 2020-05-24 17:00:01 /  3 komentáre / 35 lajkov

Ako som vám sľúbila, prinášam žurnál o nás. Zrejme ste si všimli, že z Ivetthandmade sme sa postupne pretransformovali na Výšivky od Ivky. V minulom žurnáli som písala o dvoch pároch rúk, tak tu sú.

Sme manželský pár žijúci v mestečku objatom krásnymi horami, tam, kde do prírody je odvšadiaľ na skok, kde výhľad z okien domu pohladí dušu. Voláme sa Ivka a Jimi a naším najväčším šťastím je náš malý synček.

Pracujem s ľuďmi, Jimi s počítačmi a poviem vám, je to naozaj zaujímavá partnerská kombinácia. Zatiaľ čo ja rada snívam, ulietavam si na detailoch, plánujem a nadšenie je môj verný parťák, Jimi je vskutku praktický, technický, analytický typ chlapa, zároveň spontánny a zábavný. Ono sa to odráža aj v tvorení. V mojich rukách je proces tvorby, Jimi má na starosti všetky 'technické záležitosti'.

Zháňam materiál, deň čo deň vymýšľam námety, kombinujem farby či vzory, vyšívam, lepím a spájam, balím, skrátka robím všetky činnosti súvisiace s výrobou vecičky a jej distribúciou k vám. Tiež samozrejme propagácia, komunikácia na sieťach, udržiavanie vzťahov s dodávateľmi je mojou úlohou.

 

 

 

V spolupráci s talentovanou Anetkou Štancľovou (Aneta Štancľová Photography), ktorá má neskutočný cit pre detail a kompozíciu, vznikajú fotografie našich vecičiek - priznám sa, že na túto časť procesu sa vždy veľmi teším.

 

 

A reklama, vedenie účtovníctva, fakturácie, všetky úradné záležitosti a technické činnosti sú v réžii môjho manžela. Musím povedať, že som na neho hrdá, lebo okrem toho, že sa venuje Výšivkám od Ivky, má, samozrejme, svoje vlastné pracovné aktivity. A tu sa dostávame k nadpisu tohto žurnálu. Že som šťastná, že môj muž mi je oporou. Že ma povzbudzuje, že verí tomuto projektu. Že mi pomáha, vymýšľa, inovuje. Že verí v moje sny...

A tak sme tu. Spolu. Pre vás. S Vyšikráskami a Vyšiláskami vám chceme urobiť krajší deň, pomôcť vám potešiť blízku dušu, niekomu vyčariť úsmev.

Veď o tom to celé je.

 

 

 

PS: Ako vidno z fotiek, môj manžel sa fotí nerád ;)

Komentáre

PohladnicePreRadost :) ... tak teda, ja mám hneď krajší deň, len čo vidím v ponuke od Vás nejakú tú vyšikrásku či vyšilásku :) ... výšivky sú prekrásne a želám Vám, nech sa sny plnia ... a keďže ja som vždy zvedavá, vyšívate ľavou rukou ? :) ...

2020-05-22 14:49:41

Vysivky_od_Ivky Ďakujem moc, ste zlatá :) ..áno, som ľaváčka, ruka aj noha :)

2020-05-22 14:59:24

MirianaOli Krásne výšivky:)

2020-05-25 08:56:481x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vyšiláska Nelka - 11674246_Vyšiláska Nelka by Vysivky_od_Ivky
 Páči sa 31 ľudom
26,- €
 - Vyšikráska Brigita/Oxana (Brigita) - 12814264_Vyšikráska Brigita/Oxana (Brigita) by Vysivky_od_Ivky
 4 komentárov
 Páči sa 98 ľudom
14,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »