Domov » ViZu.art » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

10

Spomienka na more...

More šuští, ak to vieš, tak dobre robíš, vždy nám odpovieš. Morská panna na brehu si leží, a človek tam od radosti beží, ona hneď sa schová dolu, na dno toho oceánu. Tak ľudia ako sochy z ocele, čo skafandrom sa nazýva, idú pod hladinu lebo, ich more k tomu vyzýva. (http://www.teengirl.estranky.sk/clanky/moja-tvorba_/basen---more-_ocean_.html) Pridaj komentár »
* * *
16

... čierne modernismo...

...v modernom duchu... ...v súčasnom duchu.... ...jednoduchosť nadovšetko... ...čistota nadovšetko... ...farba?... ...čierna... 2komentáre »
* * *
13

...uzamknutá...

Som uzamknutá v srdci, .... Som uzamknutá v Tvojom srdci, .... Som ja a ty... Sme MY. 3komentáre »
* * *
Stránka: 1


P
ViZu.art
ViZu.art
301 predaných ks, 233 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Nechajte sa vtiahnuť do magickej ríše nadpozemských, jedinečných, umeleckých a ručne vyhotovených šperkov, ktoré si Vás vyberú. Diela sú inšpirované naturálnym svetom, ktorý je zdrojom nekonečnej inšpirácie.
Nech sa páči...

Informácie

https://www.dobrenoviny.sk/c/154257/umelecka-sperkarka-zuzana-bury-zliechovcova-je-dokazom-ze-aj-napriek-prekazkam-sa-da-splnit-si-svoj-sen
-----------------------------------
https://zurnal.alaindelon.sk/zuzana-bury-zliechovcova-rucne-vyrobeny-sperk-ma-v-sebe-zivot/


Pôvodné meno Zuzana_Zliechovcova