Domov » Žurnál+ » Autor: Marianna Slezáková

Žurnál+

Bojujeme s infláciou, nižšou cenou

Marianna S. » Nové výrobky / 2022-03-02 11:02:17 /  2 komentáre / 8 lajkov / 45x zobrazený

Vyššiu infláciu cez zvýšené ceny potravín alebo stavebnín cítime všetci. A v najbližšej dobe sa to asi ani nezastaví. Naše včelárstvo zatiaľ pokračuje vo svojej misii - prinášať na trh produkty, aké nikto iný neponúka. Našu včeliu kozmetiku bez kompromisov a "soft" konzervantov najviac oceňujú zákazníci s veľmi citlivou pleťou. Tí boli doteraz odkázaní na drahšie a menej účinné krémy na voľný predaj z lekární. Naša ponuka medov je široká - desať unikátnych jednodruhových medov a jeden ochutený med. 

Áno, sme posadnutí tým, aby sme mali čo najviac druhov medu. Keď raz vyskúšate rozličné druhy medov, tej fascinácie rôznych chutí sa ťažko zbavíte. Pravý včelí púpavový med je horkastý, bodliakový med má zamatovú farbu ako žiaden iný a náš lipový med je explózia chutí. Poznáme unikátne miesta na Slovensku kde môžu včely zbierať nektár z bodliaka alebo hlohu. Aj keď z niektorých druhov máme len malé množstvá, sme veľmi radi, že rozširujú našu ponuku. 

Medy ponúkame v štandardnom 400g balení a niektoré aj vo veľkom 2,125kg balení. Sklenenú hranatú fľašu s 400g medu sme vždy predávali v krabičke a takto sa dala aj okamžite darovať. Väčšina našich zákazníkov si ale náš med kupuje pre seba a nie ako darček. Preto sme sa rozhodli ponúknuť toto 400g balenie aj bez krabičky a teda s cenou nižšou o jedno euro. 

Dúfame, že táto nová možnosť umožní viac novým aj starým zákazníkom ochutnávať naše medy. My zatiaľ začíname prípravu na novú sezónu a dúfame, že na jej konci budeme môcť ponúknuť zase niečo nové. Nejaké lokality už máme vytipované... tak uvidíme:)

Komentáre

Blubery Pred Vianocami mi kuriér priniesol balík s vašími medmi a teda začudoval sa, prečo ich objednávam z druhého konca Slovenska, keď v susednej ulici predávajú medy tiež...Len som sa pousmiala..kým neochutnáš, nevieš, nezistíš :-)

Kupujeme veľké balenia, pri troch deťoch sa to v zimnom období chytro minie. Áno, už som sa poučila, že sa med nesmie dávať do horúceho čaju. A neskutočne chutí (snehobiely) na domácej vianočke. Ďakujem za Vaše skvelé produkty :-)

2022-03-02 21:47:301x

Vcely.sv.Ambroza My ďakujeme vernej zákazníčke:)

2022-03-03 11:24:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - snehobiely med zo slovenských kvetov (400g bez krabičky) - 12003412_snehobiely med zo slovenských kvetov (400g bez krabičky) by Vcely.sv.Ambroza
 15 komentárov
 Páči sa 180 ľudom
6,99 €
 - slnečnicový med - víťaz Great Taste (400g bez krabičky) - 12174200_slnečnicový med - víťaz Great Taste (400g bez krabičky) by Vcely.sv.Ambroza
 5 komentárov
 Páči sa 181 ľudom
6,99 €
 - javorový med (400g bez krabičky) - 15197854_javorový med (400g bez krabičky) by Vcely.sv.Ambroza
 Páči sa 36 ľudom
6,99 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »