Žurnál+

Nebojte sa!

P
VYSIMA297 predaných ks, 99 hodnotení

Elena D. » Tvorba / 2021-03-06 17:00:02 /  4 komentáre / 20 lajkov / 285x zobrazený

Máme novú kolekciu! Voláme ju ODVAHA, lebo túžime po tom, aby sme v sebe našli odvahu byť láskaví, skúsiť nové veci a navzájom si pomáhať, hoci máme strach z neprijatia, zlyhania či odmietnutia. Veríme, že krok po kroku sa to podarí, no určite si potrebujeme dodať odvahu.

 

 

Táto výzva čakala aj nás, pretože už dlhšie sme tápali, ktorým smerom sa s VYŠIMOU vydať. Po niekoľkých neúspešných pokusoch, pri ktorých sme sa cítili ako škrečok v kolese, sme sa rozhodli spojiť výšivku s fotografiou. Chceli sme, aby VYŠIMA ponúkla inovatívne možnosti využitia výšivky, oslovila nadšencov aj skeptikov a hlavne čo najlepšie vystihovala, čo chceme povedať: NEBOJTE SA, VY TO ZVLÁDNETE!

A teraz nehovoríme len o výšivke. :)

Pripravili sme pre vás štyri motívy s posolstvom.

1. Buď darom

Zdá sa nám, že veci príliš komplikujeme. Hľadáme drahé darčeky, vymýšľame stratégie, kedy a ako ich odovzdať a hlavne chceme byť čo najoriginálnejší. Ak však chceme druhému urobiť radosť, stačí aj úplne obyčajná kytica lúčnych kvetov. Je taká jednoduchá, akí by sme v darovaní mohli byť aj my. Nájdime na to odvahu!

 

 

Táto VYŠIMA má vyššiu náročnosť a vyžaduje určitú zručnosť alebo ochotu učiť sa a skúšať. Jej vyšitie zaberie 4 až 6 hodín, ale výsledok môže byť päťhviezdičkový :)

 

 

2. Vyplav sa

Často sa do vecí nepustíme, lebo sa bojíme, že ich nezvládneme dokončiť, a pripravíme sa tak o nové skúsenosti. Presne proti tejto logike ide VYŠIMA Vyplav sa, ktorú určite zvládnete začať aj dokončiť! Vďaka návodu vám nič neunikne a zo svojej snahy budete mať určite RADOSŤ!

 

 

Vyplav sa je jednoduchá VYŠIMA so skvelým efektom. Na jej origami vzore sa naučíte zadný a plný plochý steh. Práca na tejto súprave zaberie 2 až 4 hodiny.

 

 

3. Miluj navždy

Láska navždy dostáva v dnešných časoch riadne po boku. Nás učili, že pokiaľ to nebolo navždy, nemohla to byť láska. Ak chceme zistiť, ako sa dá milovať navždy, potrebujeme návod. Táto VYŠIMA je návodom sama o sebe. Vraví, aká má byť láska, aby bola láskou navždy.

 

 

Súprava Miluj navždy využíva iba zadný steh, a preto je technicky veľmi jednoduchá. Je na nej ale naozaj veľa písmen, a tak vyžaduje určitú dávku trpezlivosti. Vyšitie tohto receptu na lásku z 1Kor 13, 4-8 ti zaberie 3 až 5 hodín.

 

 

4. Dotkni sa neba

Keď niečo veľmi chceme a nakoniec sa nám to podarí dosiahnuť, je to, akoby sme sa dotkli neba. K radosti, ktorú vtedy prežívame, sa budeme ešte dlho vracať a budeme z nej čerpať silu na ďalšie úsilie. Je ako oheň, ktorý pomáha balónu vzlietnuť bližšie k slnku. Taká radosť je nevyhnutná, pretože nám pomáha odlepiť nohy od zeme a vzlietnuť.

 

 

Ak sa rozhodnete dotknúť sa kreatívneho neba s touto VYŠIMOU, pripravte sa na naozaj motivujúcu cestu. Táto VYŠIMA je zo všetkých najmenej náročná. Naučíte sa zadný steh a jej vyšitie vám potrvá maximálne 3 hodiny.

 

 

NEBOJTE SA, VY TO ZVLÁDNETE!

Všetky štyri nové VYŠIMY sú pozvaním, aby sme sa túto jar naštartovali, pretože po uplynulom roku určite potrebujeme povzbudiť. Sú výzvou niečo zmeniť aj príležitosťou ukázať, ako chceme, aby vyzeral náš svet.

Budeme veľmi radi, ak nám do komentára napíšete, či sa vám takáto ODVAHA páči alebo ktorú by ste si radi vyskúšali. Všetky vaše komentáre nám dodávajú odvahu tvoriť.

Ďakujeme!

Vaša VYŠIMA

Komentáre

Teresin Jeej krásny článok aj produkty :)

2021-03-01 20:11:491x

VYSIMA Ďakujeme!

2021-03-01 22:05:41

B-L-made Wow nádherný produkt:-)

2021-03-07 21:15:11

VYSIMA Vďaka! ❤️

2021-03-08 09:22:48
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - VYŠIMA súprava na vyšívanie Dotkni sa neba - 13007935_VYŠIMA súprava na vyšívanie Dotkni sa neba by VYSIMA
 Páči sa 22 ľudom
17,- €
 - VYŠIMA súprava na vyšívanie Miluj navždy - 13007971_VYŠIMA súprava na vyšívanie Miluj navždy by VYSIMA
 Páči sa 20 ľudom
17,- €
 - VYŠIMA súprava na vyšívanie Vyplav sa - 13007986_VYŠIMA súprava na vyšívanie Vyplav sa by VYSIMA
 Páči sa 25 ľudom
17,- €
 - VYŠIMA súprava na vyšívanie Buď darom - 13007992_VYŠIMA súprava na vyšívanie Buď darom by VYSIMA
 6 komentárov
 Páči sa 44 ľudom
17,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »