Domov » Žurnál+ » Autor: Monika Šišková

Žurnál+

Existuje užitočný darček?

Monika Š. » Tvorba / 2022-03-04 16:31:51 /  2 komentáre / 5 lajkov

Skús sa zastaviť a vybaviť si situáciu keď si naposledy vyberal/la darček. Na čo si myslel/la? Ako si sa cítil/la? Ako ti to išlo? Kde si začal/la? A ako to nakoniec celé dopadlo?
My v Utierkove veríme, že každý darček má splniť svoju misiu. A tých je hneď niekoľko. Základom je urobiť radosť obdarovanému. Ďalej prekvapiť ho a zaujať. A tiež reprezentovať toho kto ho daruje. Veríme, že darovanie môže byť zážitok. A túto našu víziu premieňame do našich utierok.

Ako vzniká radosť?
Radosť prinášajú rôzne veci. Akonáhle mozog dostane podnet dá signál na uvoľnenie neurotransmiterov do centrálneho nervového systému. Za radosť sú zodpovedné hormóny šťastia. Endorfín, dopamín, serotonín a oxytocín. To je teória, ale čo to pre mňa znamená? Svet vnímame cez zmysly a tie má darček „nakŕmiť“. Správne. Vytvoriť čo najviac podnetov, ktoré spustia radosť. Pomáhajú nám farby, nápaditosť a aj príjemný materiál. A aj vzrušenie pri odbaľovaní. Keď človek vôbec netuší na prvý pohľad o čo ide.


Ako prekvapiť a zaujať ?
Udržať záujem obdarovaného je pri darčeku kľúčové. Myslíme na to. Nenápadné balenie, ktoré neprezrádza čo to je. Precízne vypracovanie. Zaujímavý detail.
 

 

Je darček užitočný?
Priznajme si koľko darčekov nám skončilo nevyužitých v skrini? Či posunutých ďalej? Myslíme si, že utierka sa doma zíde. Či už ako dekorácia alebo ako užitočná pomocníčka. Tá naša prekvapí hneď niekoľkokrát. Svojou veľkosťou 50x70cm čo dokonale vystačí na utretie všetkých riadov. Či kuchynskej linky. Ďalej prekvapí svojou absorbčnou schopnosťou. Čo zaručene vyleští každý pohár. A ako bonus nezanecháva "chĺpky".


A nakoniec darček reprezentuje hodnoty toho, kto ho daruje. Elegantné balenie, nápaditý dizajn či praktické využitie. 

Práve preto vás pozývame k nám. Do Utierkova. Poteší nás ak nám napíšete komentár. Či dáte like. Pre vás krátka chvíľka no pre nás to znamená mnoho :-) Ďakujeme za váš vzácny čas strávený v našom svete. 

Komentáre

Sandante aká to analýza darčeka a darovania:))) pekné čítanie ... i utierky! nech sa darí!

2022-03-07 15:21:36

Utierkovo Srdečná vďaka :-)

2022-03-07 21:32:34

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Utierkovo
Utierkovo
7 predaných ks, 6 hodnotení

Kde bolo tam bolo. Bolo raz jedno Utierkovo. Ateliér plný farieb. Štýlových doplnkov do kuchyne, ktoré urobia vašu domácnosť jedinečnou. Tvorím ich v malej krajčírskej dielni. S láskou vaša Monika

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Pivónia  - 14253508_Pivónia by Utierkovo
 Páči sa 4 ľudom
10,90 €
 - Romantická  - 14252731_Romantická by Utierkovo
 Páči sa 2 ľudom
9,90 €
 - Ružičková  - 14253005_Ružičková by Utierkovo
 Páči sa 7 ľudom
9,90 €
 - Elegantná monsterka - 14287150_Elegantná monsterka by Utierkovo
 Páči sa 5 ľudom
9,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »