Domov » Žurnál+ » Autor: Izabela Krajňák Potočníková

Žurnál+

Trošku neobyčajný Vianočný pozdrav*

Izabela K. » Tvorba / 2018-11-20 08:56:49 /  5 komentárov / 7 lajkov

Ahojte milí.

Rada by som Vám v tomto žurnáliku predstavila svoje netradičné a neobyčajné Vianočné pozdravy ktoré som nachystala pre všetkých tých, ktorí majú radi vecičky vtipné, "čudesné", netradičné a originálne. Síce myšlienka týchto vianočných magnetiek vo mne už dllĺĺĺho prebývala, ale tento rok som sa pustila do ich definitívneho a viacpočetného zrealizovania. Kto pozná moju tvorbu vie, že je plná okatých a originálnych textilných magnetiek, okatých a nemých Gombíkových bábik.... preto Vám opäť ponúkam niečo, čo je jednoznačne ubilubiovské ;-)

Nech sa páči. Predstavujú sa Vám textilné magnetky "Troch kráľov s kométkou *" ktoré poslúžia i ako Vianočné prianie a taktiež ako milý darček a spomienka, ktorá sa vo Vianočnom období bude z chladničky či magnetickej tabuľky na vás usmievať. 

Moje textilné magnetky vyrábam zo 100% bavny, plním ich dutým vláknom. Okatá im maľujem farbami na textil, fixujem teplom. Používam filc ako korunky a taktiež pod koliesko filcu zašívam silný neodymový magnet, aby tieto milé textilné magnteky držali pevne a nepadali. Vlásky a fúziky Gašparka, Melichara a Baltazára vyhotovzujem z ovčieho rúna, na vlásky používam ešte filc či pom-pom guľôčky. Kométka - Vlasatica je taktiež z filcu a obsahuje dve malinké magnetky...

Sú ušití s radosťou :-)

Vo finále ich pripevňujem na lepenkovú kartičku na ktorej sa vyníma nápis krásny ....  ....          .......................                               Veselé Vianoce.

A keďže sa Vianoce už blížia, tak chcem či nechcem, musím na ne myslieť. ... ale skôr v spomienkach, pretože tie z detstva, tie boli prekrásne a rozprávkové . Lebo sme boli všetci spolu, a tie krásne vône a svetielka.... nádhera! Sú pre mňa kúzelné i vďaka mrazu, ktorý maľoval na okná kvetiny.  Boli krásne, trblietavé a zasnežené. Pamätám sa na tie pokojné a tiché prechádzky pri svetlách pouličných lámp, keď pod našimi krokmi vŕzgal sneh. Rada som sledovala snehové vločky keď sa na chvíľočku ukázali vo svojej drobnej dokonalej kráse na kabáte. A radi sme sa spolu so sestrou dívali do okien na osvetlené vianočné stromčeky. A milovala som a stále milujem to teplo a oheň v kachľovej piecke, ku ktorej sa utiekame po bláznivej a krkolomnej sánkovačke pri ktorej sa nejeden zapotí a vyváľa v snehu do nemoty... ach, zima zimička. 

Keď píšem tieto riadky vravím si, kiež by boli tohoročné Vianoce také aké si pamätám z detstva. Biele, voňavé, mrazivé a zasnežené, trblietavé.... a šťastné. A prajem si, aby aj môj synček keď vyrastie, spomínal na ne tak ko i ja. 

Možno predčasne, možno nie až tak veľmi predčasne, veď ten čas tak neskutočne letí.... ale prajem Vám všetkým aby tie Vaše boli také aké si želáte :-) 

 

Takže milí všetci, prajem Vám 

UBI-LUBI

Komentáre

C-A-T Ti su taki paradne Tvoji ;-) strasne su podarenii ;-)

2018-11-20 11:45:16

UBI-LUBI Ďakujem Ti Majka, Ty si nájdeš vždy vždy vždy milého slova :-)

2018-11-20 14:07:36

danabortlikova Perfektní!

2018-11-20 20:32:44

UBI-LUBI Ďakujem Danka ;-)

2018-11-25 18:20:35

MirianaOli Zaujímavé a milé:)

2019-02-27 14:42:52

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

UBI-LUBI
UBI-LUBI
102 predaných ks, 60 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitaj, u UBI-LUBI. Nájdete tu Gombíkové bábiky pre rozcvičenie ručičiek, autorské textilné magnetky, pííískacie muchy pre najmenších ... časom sa moja galéria rozrastie... Všetko vyrábam sama, s RADOSŤOU :)))

Vecičky na objednávku začínam vyrábať zvyčajne až po pripísaní peniažkov na účet. Za pochopenie a rešpektovanie tejto požiadavky ďakujem :-)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Traja Králi a kométa - 8658005_Traja Králi a kométa by UBI-LUBI
 5 komentárov
 Páči sa 27 ľudom
18,50 €
 - Traja králi a kométa* - 10137001_Traja králi a kométa* by UBI-LUBI
 Páči sa 20 ľudom
18,50 €
 - Traja králi a kométa* - 10130164_Traja králi a kométa* by UBI-LUBI
 Páči sa 16 ľudom
18,50 €
 - Traja králi a kométa* - 10136882_Traja králi a kométa* by UBI-LUBI
 Páči sa 25 ľudom
18,50 €

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »