Domov » Žurnál+ » Autor: Nina Kanjaková

Žurnál+

Tajomstvo mincovničkovej ZOO

Nina K. » Tvorba / 2019-01-08 16:25:34 /  3 komentáre / 17 lajkov

Prasiatko sa vypýtalo na svet pred rokom. Zapínalo sa na magnet a vyzeralo ako kríženec s koňom. Ups... V najlepšom treba prestať a preto som kolekciu nikdy nedokončila. Nikdy nehovor nikdy.

V piatok som sa zobudila a chcela som malú taštičku, na drobné mince napríklad, so zipsom. Také čo volám mincovnička. Alebo na slúchadlá. Alebo len aby som mala malú taštičku, lebo malé taštičky sú super!  
 

(Jeeeej snežíííí)
Aaaa obyčajné koliesko je nudaaaa. Čo keby som urobila srdiečko?Hoci som srdiečko vymyslela, vlastne som ho prvá nevymyslela, takže som to nedomyslela. Chcela som niečo viac, niečo MOJE, niečo ORIGINÁLNE.

Čo keby som urobila zvieratko? Ozvalo sa vo mne prasiatko. Akože v spomienkach, inak prasiatka nejem.

No dobre, pridám uši, to nebude zložité. Hm hm, ale aj ksichtík by to chcelo. A môžem ho nakresliť vo vyšívacom programe a Braňo (môj vyšívací stroj) mi ho vyšije! Ale nebudem veľmi vymýšľať, len tak jednoducho, akože rypáčik, oči. Aké majú prasiatka oči? Takto nejak... jejda! Prečo zas vyzerá ako votrelec?! No nič, urobím len také akože zavreté. Tadá!


Zabavte sa. Na moje veľké šťastie je niekde medzi mojím návrhom a finálnym vzhľadom výrobku *magic* akože kúzlo a väčšinou to potom nakreslím, vystrihnem, prišijem lepšie. Aj to volám ,,lepšie šijem, ako kreslím". Asi takto. A podarilo sa mi nezabudnúť na šnúrku na zavesenie, chválim sa!

V júni 2019 prešlo prasiatko farebnou úpravou a ušnou plastikou, teraz vyzerá takto:A keď už som nakreslila kroch... Tak som nakreslila aj mňau.

Všetky zvery majú ružové vnútornosti. Boli Vianoce, kto má teraz doma červenú látku?Mačičky majú rôzne farby, rôzne som ušila. 
Júj ako im krásne odstávajú ušká, ako mne, keď som bola malá!

Nesmie chýbať moje obľúbené líščie zvieratko. Chválim sa priateľovi a jeho zhrozená reakcia ,,Kde sú fúze!?" (fúze podľa vzoru časopise) ma vyženie vyšiť na ďalšiu fúze. Potom už chce len lemura a mravenčiara, hocičo mu ukážem. O D M I E T A M. 


 
Hoci svinka je len jedna, svinčík mám poriadny (kvôli fotke upratujem a triedim, akože v tom mám systém). A z bordelu vystrkuje ušiská zajačik!


Macko Uško má smiešne uško. Je to grizly, baribal by bol čierny. Aj polárneho mám!A pandiu ninja kamošku. Ihličnan pre dotvorenie zelene, nemáme bambusy doma.Myška sa veľmi páči môjmu plyšovému potkanovi Bobovi.Čo chýba? Nuž, nevideli ste psíka! Lenže základná otázka života, vesmíru a vôbec je: akú rasu?
Jednoznačná odpoveď je 42. Mopslík. To si musím pomôcť obrázkom, ale zas až tak úplne sa ho nepridŕžam, to aby som ľudí zmiatla!Mne stačí, keď sa to podobá len trošku (-vždy sa nauč ospravedlniť svoju neschopnosť).Uši má prišité (tak ako ja), aby nelietali.

S veľkými ušiskami prichádza aj slon africký. Hrozilo, že sa nepodaria a bude z neho indický! Alebo len koliesko s chobotom...A to je tajomstvo mojej ZOO. Vymyslela som, nakreslila som, ušila som, odfotila som.

Môj vyšívací stroj Braňo sa urazí, keď ho nespomeniem, takže samozrejme, ďakujem Brankovi!Ani nemám dosť mincí, aby som ich tam napchala, tak keby ste chceli adoptovať, bude mi cťou :)

 

Komentáre

ButterflyHandMade parádne sú všetky!

2019-01-08 17:18:57

huki krásne sú a skvelý popis:-)

2019-01-08 18:12:15

C-A-T super ;-)

2019-01-09 08:52:58

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
TvoreNina
TvoreNina
106 predaných ks, 74 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vitajte u mňa!
Volám sa Nina a vo svojom brlohu vytváram textilné (s)tvorenia. Mojimi pomocníkmi sú šijacie stroje Božka a Bart, vyšívací stroj Braňo, obnitka Bohuš a coverlock Lola ꙰

V týchto dňoch nebudem vyrábať ani posielať:
25.11.-28.11.
17.1.2020-26.1.2020

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Mincovnička-obal na zips Macko Uško - 10823732_Mincovnička-obal na zips Macko Uško by TvoreNina
 Páči sa 20 ľudom
10,- €
 - Mincovnička-obal na zips PRASIATKO - 10289747_Mincovnička-obal na zips PRASIATKO by TvoreNina
 Páči sa 12 ľudom
9,90 €
 - Mincovnička-obal na zips LÍŠKA - 10289779_Mincovnička-obal na zips LÍŠKA by TvoreNina
 Páči sa 17 ľudom
10,- €
 - Srdiečko púzdro na zips jednofarebné - 10641004_Srdiečko púzdro na zips jednofarebné by TvoreNina
 Páči sa 17 ľudom
5,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »