Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Hredzáková

Žurnál+

Škoricové rána...

Mária H. » Tvorba / 2020-11-07 09:52:42 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Prázdniny, víkendy, sviatky - to sú chvíle, keď u nás rozvozniava škorica. Teda, aby ste si nemysleli, že len v tieto dni. No vždy v tieto dni sa hrejeme a smejeme pri takej pohánkovej kaši, krupici či čerstvej domácej štrúdli.


Včera to bola práve tá krupica a dnes ráno štrúdľa z domácich jabĺk. A tak som využila chvíľku aby som nafotila nové produkty. Ak by sa dala preniesť atmosféra a vôňa, tak by som to dopriala každému. 

Môj malý stolček v pracovni v kuchyni sa premenil na foto stánok. Kvety a všetko dokola tvorili krásne zátišie. Slnko sa driapalo von, ale ešte bolo krásne pološero, ktoré cez veľké kuchynské okno chcelo taktiež cítiť škoricovú vôňu. 


Teplý čaj, bodkovaný tanierik, podšálky a smalťáčiky. Spiace dieťa, ktoré sa mi tentokrát nepodarilo zobudiť ani škoricou. Tak som mala chvíľku času pre seba. Popri fotení som chutnala štrúdľu a popíjala čaj. No môže byť ráno ešte krajšie a pokojnejšie?

Tak Vám prinášam smaltované hrnčeky a podšálky. Rada píšem a rada sa hrám so slovíčkami. Preto sa môžete na podšálkach aj príjemne pobaviť.

Vecičky vyrábam sama v mojej podkrovnej dielničke, ktorú rada nazývam ateliér. Vznikajú tam nielen myšlienky, ale aj produkty s nekonečnou láskou. 


Ja sa zatiaľ idem venovať môjmu škoricovému dňu ďalej :)

Vaša M.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Tri.bodky
Tri.bodky
373 predaných ks, 129 hodnotení

Milujem poéziu, úvahy, zamyslenia...píšem, študujem, rozjímam, teším sa v krásnych veciach čo nám život nadelí, príroda nachystá...

Ak by ste si objednali z obchodíku tu na sashe: Barut - prídu Vám výrobky spolu, nakoľko je to môj druhý profil...

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »