Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Hredzáková

Žurnál+

Napísala o mne knihu...

Mária H. » Osobné Blogy / 2018-10-02 08:40:31 /  6 komentárov / 26 lajkov / 118x zobrazený

Moja dcéra sa mnou nechala inšpirovať. Napísala o mne knihu. Celý príbeh začal v sobotu ráno tým, že som jej nechcela kúpiť drahú hračku a uzavreli sme dohodu. Dohoda znela, že si môže kúpiť niečo malé. Stála som si za svojim, pretože som vedela, že ju vychovávam, a hoci to bolo ťažké, tá výchova stojí za to.

Keď som umývala riad, ona si vypýtala papiere, niečo si kreslila a potom mi ukázala pár strán "zapísaných" akoby písmom.  Pochválila som ju, a pomohla jej "knihu" zlepiť. Pýtam sa jej, o čom je tá kniha. "O tebe mami, ak chceš prečítam ti ju."

Ostala som prekvapená. Po ráne plnom hnevu a slzičiek a bojov... Začala čítať.

"Moja mamka je najlepšia na svete. Aj keď mi nekúpila to, čo som chcela. Dostala som krásnu loptičku. A viem že ma ľúbi. A ja ľúbim ju aj ocko ju ľúbi a ona ľúbi ocka. Všetci sa ľúbime. Sme rodina a preto sa nemusí báť. Vždy jej pomôžeme, lebo rodina si pomáha."

Skoro som odpadla, slzy v očiach a ruky ako olovo. Moje dieťa mi napísalo knihu, o mne... Moje dieťa napísalo o našej láske aj napriek ťažkému ránu. Čo viac by som si mohla priať? A je úžasné vedieť, že pre moju dcéru som aj napriek všetkému ťažkému čo spolu prežívame najlepšia mama na svete.

Buďte skutoční, buďte sami sebou a milujte, lebo láskou sa dá prekonať všetko. Pre tých, ktorých milujete budete vzácny, či máte dobré, či zlé obdobie, lebo vedia, že za tým všetkým je láska.M.

Komentáre

Martaline Krásny žurnál, priam z neho cítiť lásku ❤️❤️❤️ a máte úžasne rozumnú dcérku. Prajem Vám aj naďalej mnoho radosti z nej a veľa veľa lásky ❤️❤️❤️

2018-10-02 10:16:43

LUKYKUKI toto je nádhera. Úplne zimomriavková :) ako mama viem, aké je to často ťažké odolať, keď tie naše poklady stále chcú nakupovať akoby sme banku vykradli. Náš sa už naučil, že keď už idem otvárať pusu, že nič nekupujeme, tak ma zastaví a významným tónom mi povie, že ide len pozrieť, čo si kúpi nabudúce :DD prípadne, keď sme niekde na výlete, tak vždy začne, že si chce vybrať nejakú drobnosť, len drobnosť :D

2018-10-02 13:33:12

ButterflyHandMade Krásne! A koľko ma rokov malá spisovateľka? To je ozajstná láska, v dobrom aj v zlom. Inšpiratívne čítanie.

2018-10-02 16:17:03

Tri.bodky Má šesť a je úplne po mne

2018-10-02 17:22:11

SkusimTo nuž,aj keď ti tá výchova príde ťažká, očividne prináša ovocie...zlaté jabĺčka :D :D

2018-10-02 19:55:05

Abreadbag to je krásne, s láskou v srdci ♥

2018-10-04 09:14:49

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Tri.bodky
Tri.bodky
229 predaných ks, 76 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Milujem poéziu, úvahy, zamyslenia...píšem, študujem, rozjímam, teším sa v krásnych veciach čo nám život nadelí, príroda nachystá...

Ak by ste si objednali z obchodíku tu na sashe: Barut - prídu Vám výrobky spolu, nakoľko je to môj druhý profil...

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »