Žurnál+

Macko, s ktorým napíšeš príbeh

P
Travelbear19 predaných ks, 2 hodnotenia

Daniel F. » Tvorba / 2024-06-01 13:00:01 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

Ahojte kamošky a kamoši, 

s radosťou vám predstavujem svoju novú značku mackov - Travelbear. Travelbear mackovia sú jedineční "plyšáci" a dovolím si povedať, že unikátni: ručne vyrobení, vyrobení z upcyklovaných materiálov a každý jeden je originál. Na tom nie je nič až tak prevratné. Ku každému mackovi ale dostanete aj cestovateľský denník, aby ste mohli zaznamenávať vaše dobrodružstvá spolu. Jednoducho mackovia sú určení na to, aby vám robili spoločnosť pri výletoch, dovolenkách atď. 

 

 

Materiál, z ktorého sú mackovia vyrobení, sú odrezky látok, ktoré sú príliš malé na to, aby sa využili na svoje pôvodné určenie. Ide o látky určené na poťah sedačiek. Tieto malé nepotrebné kusy sa ku mne dostali cez známeho a vtedy vznikli prví mackovia pre moju neter a synovca. Potom som si povedal, že prečo to neskúsiť ponúknuť aj niekomu mimo rodinu. Chcel som ale vymyslieť niečo zaujímavejšie a tak vznikol nápad Travelbear. 

 

Váš verný spoločník na cestách

Travelbear mackovia sú navrhnutí tak, aby boli vašimi vernými spoločníkmi na cestách. Sú ideálni na dobrodružstvá, výlety, dovolenky, alebo aj na krátke prechádzky. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a ľahkej váhe sú mackovia ľahko prenosní a pripravení vyraziť s vami kamkoľvek.

 

Cestovateľský denník

Aby ste mali načo spomínať na staré kolená, ku každému Travelbear mackovi dostanete cestovateľský denník. Tento denník je navrhnutý tak, aby ste si mohli zapisovať všetky svoje dobrodružstvá, miesta, ktoré ste navštívili, a zážitky, ktoré ste zažili. Váš macko tak bude mať nielen fyzický, ale aj emocionálny význam, plný spomienok a príbehov. V denníku nájdete predpripravené otázky a aj priestor na vlastné myšlienky. 

 

 

Ďakujem, ak sa rozhodnete podporiť tento príbeh. Teším sa na všetky vaše zážitky a príbehy, ktoré spolu so svojimi mackami zažijete.

 

S láskou,
Danči. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Macko s cestovateľským denníkom - 16642952_Macko s cestovateľským denníkom by Travelbear
 Páči sa 4 ľudom
19,90 €
 - Macko s cestovateľským denníkom - 16643031_Macko s cestovateľským denníkom by Travelbear
 Páči sa 5 ľudom
19,90 €
 - Macko s cestovateľským denníkom - 16642987_Macko s cestovateľským denníkom by Travelbear
 Páči sa 1 ľudom
19,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »