Domov » Žurnál+ » Autor: Martina Beberová

Žurnál+

Snáď sa tu nestratím...

Martina B. » Tvorba / 2019-05-10 07:00:01 /  9 komentárov / 25 lajkov / 78x zobrazený

Dovoľte, aby som sa vám predstavila :)

Volám sa Martina, pred pár dňami vznikol môj malý obchodík a pred 8 mesiacmi sa nám narodilo miminko Timinko ;) Tak teraz je už zjavné, kde som čerpala inšpiráciu pri pomenovaní obchodíku :)

Som vyštudovaná ITčkárka a pred narodením Timiho som sa venovala analýzam a testovaniu bankových aplikácií. Často som myslela na to, že ak raz budem na materskej dovolenke, chcela by som niečo tvoriť a vedela som, že to bude určite späté s našimi najmenšími ;) Vídala som a vídam tu veľa maminiek, ktoré sa často vďaka materstvu vydali na cestu kreativity a spríjemňovali si tak materskú "dovolenku" (pred tým, ako som sa stala mamou, som si fakt myslela, že tá materská bude aj dovolenka (ach tá naivita, povedzte mi, že som nebola jediná :)). Ale, kto chce, čas si nájde a ja si ho teda pre kreativitu nájsť chcem :)

Keď Timi žužlal stužku, čo mal na cumlíku či háčkovanú šnúrku pripevnenú na drevenom hryzátku, rozhodla som sa vyrobiť mu retiazku na cumlík a k tomu ladiace hryzátko. Vtedy som si aj spomenula na moje snívanie o tvorení počas materskej a rozhodla sa, že kedy, ak nie teraz :)

Rada by som Vám preto predstavila moju tvorbu - retiazky na cumlíky a hryzátka. Hryzátka, ako aj retiazky, poslúžia nielen na zabavenie, ale aj ako pomoc pri prerezávaní prvých zúbkov vášho dieťatka.

Používam zväčša kombináciu silikónových a drevených korálikov. Silikónové koráliky sú vyrobené z potravinárskeho silikónu, ktorý je zdraviu nezávadný a drevené koráliky používam dva typy - svetlejšie z javorového dreva a tmavšie z bukového dreva. Všetky komponenty, ktoré používam pri výrobe, majú potrebné certifikáty pre použitie na výrobu vecičiek pre deti 0+ (viac info nájdete v článku Certifikované komponenty).

Hryzátko Galaxy

Hryzátko Yellow Fellow

Set hryzátka a retiazky na cumlík Gritty Grey

Set hryzátka a retiazky na cumlík Pinky Grey

Retiazka na cumlík Woody

Každé hryzátko i retiazku na cumlík pre Vás môžem vyrobiť aj s menšími úpravami podľa Vašich predstáv.

Dúfam, že sa Vám moja tvorba bude páčiť a vecičky si nájdu detičky, ktoré ich poriadne ožužlú :)

♡ TimiMimi ♡

Komentáre

SalixAlba Jasne, že si toto niekto prečíta:). A kto nechce, ten sa nestratí:). Držím palce, nech sa darí. TimiMimi vecičky sú krásne:)

2019-05-02 15:31:421x

ViaHarmony Tiež Vám želám veľa úspechov :)

2019-05-02 15:43:201x

Made_by_Mia I my si myslíme, že sa nestratíte. Veľa úspechu.

2019-05-02 15:53:191x

imageB Aj ja som uvažovala, že sa v SASHE svete stratím. Som tu krátko, ale už teraz vidím malé úspechy. Preto sa netreba báť ! S takými nádhernými vecičkami sa určite nestratíte ! Držím palce !

2019-05-02 16:34:481x

SarkaBrezanyova veľa úspechov želám aj ja.

2019-05-02 16:49:331x

PohladnicePreRadost ... :) ... usmievam sa, že "ožužlú" ... to je tak milo napísané ... všetky žužliatka sú krásne a tak držím všetky palce, nech sa darí, nech si ich detičky nájdu v svojich rúčkach :)

2019-05-02 17:57:221x

eko.brnka milé "žužlacie" vecičky, s citom vytvorené - želám veľa spokojných malých spotrebiteľov :)

2019-05-02 18:52:311x

TimiMimi dakujem vsetkym za mile slova;))

2019-05-02 22:55:11

Croche Krasne kombinacie farieb :)

2019-05-10 07:28:381x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TimiMimi
TimiMimi
2 predané ks, 2 hodnotenia

Obchodík Timi Mimi vznikol vďaka môjmu Timinkovi a jeho potrebe žužlania všetkého a všetkých:) Nájdete tu rôzne druhy žužlavých zábaviek pre vaše detičky - hryzátka, náhrdelníky na kojenie, klipy na cumlíky či retiazky na kočíky:)
Vitajte:)

Všetky použité komponenty (t.j. silikónové a drevené korálky, drevené krúžky a hryzátka, klipy a šnúrky) sú CERTIFIKOVANÉ.
Pred prvým použitím opláchnite vecičku teplou vodou. Vždy skontrolujte stav vecičky pred tým ako ju dáte dieťaťu. V prípade poškodenia ju nepoužívajte.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Hryzátko Hryzátko "Gritty Grey" by TimiMimi
 Páči sa 6 ľudom
8,- €
 - Hryzátko Hryzátko "Yellow Fellow" by TimiMimi
 Páči sa 4 ľudom
8,50 €
 - Retiazka na cumlík Retiazka na cumlík "Woody" by TimiMimi
 Páči sa 4 ľudom
9,- €
 - Hryzátko Hryzátko "Galaxy" (aj na hrazdičku) by TimiMimi
 Páči sa 4 ľudom
9,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »