Domov » Žurnál+ » Autor: Ivan Janáč

Žurnál+

Petja : 2 = TANFLOW + Petja

Ivan J. » Tvorba / 2017-03-09 18:44:26 /  8 komentárov / 16 lajkov

Milí priaznivci lokálnej originálnej remeselnej a dizajnérskej tvorby, privítajte prosím značku Tanflow!

Nevravím, že privítajte nováčika, lebo väčšinu výrobkov, ktoré bude Tanflow ponúkať, budete poznať pod značkou Petja. 

Áno, je to tak, od  marca sme sa my, Peťa a Ivan z Petja rozhodli rozdeliť svoje sily a ísť každý vlastnou tvorivou cestou. Ivan svoju cestu nazval Tanflow ... nové, anglické ľúbozvučné slovo, ktoré by sa do slovenčiny dalo preložiť ako "plynutie triesla " :) Lós padol na slovo  TAN  preto, lebo v kožiarskom fachu je to  jedno z najpoužívanejších anglických slov. Okrem triesla /teda  rastlinných roztokov na výrobu hladenice - čo je koža  s ktorou najčastejšie pracujeme/ označuje aj farbu prirodzeného tmavnutia kože...v slovenčine na to máme výraz opálenie, ale týka sa len ľudskej kože. No a FLOW označuje plynutie, ale aj stav bezčasovosti, v ktorom sa umelec alebo remeselník  nachádza, keď mu ide práca pekne od ruky. 

Odkedy sme pred takmer dvoma rokmi pred Vás bázlivo predstúpili s našimi prvotinami uplynulo veľa vody. 

Od začiatku nášho snaženia sme z Vašej strany cítili veľa podpory a uznania, za čo Vám chceme zo srdca poďakovať. 

Zdá sa to byť dávno, a ťažko sa tomu dnes verí, ale zvládli sme aj identifikáciu slepej uličky, ktorou bola pre nás v tom čase výroba sandálov, krpcov a vrhli sa na náš plán B, ktorým boli kabelky, ktoré nás dnes tešia a pomaly už aj uživia. Posilnení počiatočným úspechom sme zvládli presťahovanie dielne a postupné zapúšťanie koreňov.

V Petja však od začiatku boli dve rovnocenné tvorivé osobnosti a od začiatku sme mali každý svoj sortiment. Preto pre nás  dnes nebude problém si rozdeliť naše vzory. V skratke by sa dalo povedať, že Tanflow má prepracované, komplikovanejšie dizajny pripomínajúce skôr organické tvary, kým Petja bude ponúkať skôr jednoduchšie vzory, minimalistických až geometrických tvarov. To je však len naše východisko a keďže obaja máme radi nevyšľapané cesty, nezatvárame v tvorbe žiadne dvere.

V prvých mesiacoch od nášho rozdelenia nájdete na Sashe naše výrobky výlučne len v galérii Tanflow, ponúkajúcu  výrobky, ktoré poznáte z Petja. Peťa na nejakú dobu svoju živnosť aj galériu na sashe zatvorí, ale jej výrobky Petja nájdete v samostatnej kategórii v galérii Tanflow. 

V prípade reklamácie výrobku Petja, sa prosím obráťte na galériu Tanflow. 

Komentáre

Lisbet Ivan ahoooj, držím palčeky nech ti plynutie dobre plynie k tvojej spokojnosti :)

2017-03-09 19:16:54

Tanflow Ďíki

2017-03-09 20:01:34

konvalinka Najprv som sa riadne pohoršila až rozčertila, keď na mňa na titulke drzo vykukla nejaká úplna, ale že totálna kopírka Petji :-P Hútala som, čo môže byť za tou zmenou mena . Tipovala som, že Ivan už nechce žiť v tieni svojej polovičky :-D Petja sa super pamätalo. Tanflow želám minimálne raz taký úspech a veľa spoko zákazníkov.

2017-03-10 11:11:50

Tanflow !))) Ďakujem, konvalinka!

2017-03-10 14:02:38

MilicaM aj ja chcem zaželať aspoň takú úspešnosť, ako v predošlej galérii, veľmi fandím, Ivan...

2017-03-10 15:51:19

Alatyr Blahoželáme k premyslenému prerozdelemiu síl a každému z Vás, Ivan, Petra, želáme veľa úspechov vo Vašej tvorbe a v živote.

2017-03-13 10:41:27

Tanflow Ďakujeme srdečne, milí kolegovia!)

2017-03-13 10:42:21

Tanflow Ďakujem, milá Milicka!

2017-03-13 10:42:51

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Tanflow
Tanflow
590 predaných ks, 331 hodnotení

Tanflow je značka zaoberajúca sa výrobou kožených výrobkov, dámskych kabeliek a tašiek. Mojím cieľom je pre vás tvoriť s radosťou a trpezlivosťou výrobky, ktoré sú jednoducho jedinečné.

KOŽA AKO KAŽDÝ PRÍRODNÝ MATERIÁL MÁ JEDNU KRÁSNU VLASTNOSŤ : DOZRIEVA A V ČASE SA VYVÍJA, PATINUJE. PRETO MAJTE PROSÍM PRI VÝBERE Z NAŠICH VÝROBKOV NA MYSLI, ŽE FARBA KAŽDEJ KABELKY, KTORÁ JE VYROBENÁ Z HLADENICE, TEDA Z KOŽE, KTORÁ JE ČINENÁ V RASTLINNOM TRIESLE /VŠETKY NAŠE PRÍRODNÉ A RUČNE FARBENÉ KABELKY/...SA BUDE ČASOM VYVÍJAŤ. JEDNODUCHO POVEDANÉ , BUDE TMAVNÚŤ. ČI UŽ DO SVOJEJ PRIRODZENEJ FAREBNOSTI, ALEBO POD FARBOU, MORIDLOM, KTORÉ SME JEJ DODALI MY. NEFARBENÉ KABELKY Z PRÍRODNEJ KOŽE BUDÚ NADOBÚDAŤ KRÁSNY MEDOVÝ A ČASOM KARAMELOVÝ NÁDYCH, LESK . A AK AJ NA NICH NA ÚPLNOM ZAČIATKU NOSENIA VZNIKNÚ VPLYVOM DAŽĎA ALEBO NOSENIA NEJAKÉ FAREBNÉ NEPRAVIDELNOSTI, PRI TROCHE STAROSTLIVOSTI /NATIERANIA OLEJOM ALEBO BALZÁMOM/ SA TO ČASOM VŠETKO ZLEJE DO JEDNOLIATEJ, OKU LAHODIACEJ PLOCHY KRÁSNEJ TEPLEJ FARBY, PRÍJEMNEJ NA DOTYK. BUDE TO PRESNE TO, ČO VŠETCI OD KOŽE OČAKÁVAME. PRI FARBENÝCH KABELKÁCH, OČAKÁVAJTE POSTUPNÉ DOZRIEVANIE FAREBNOSTI SMEROM K TEPLÝM TÓNOM, BUDE TO NIEČO AKO STARNUTIE FAREBNEJ FOTOGRAFIE :) A TERAZ VÁM UŽ PRAJEME PRÍJEMNÉ A NIČÍM NERUŠENÉ VYBERANIE Z NAŠEJ GALÉRIE.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »