Domov » Žurnál+ » Autor: Ivan Janáč

Žurnál+

Nová kolekcia Tanflow Luxe

Ivan J. » Tvorba / 2018-11-22 07:00:01 /  4 komentáre / 24 lajkov

November je v plnom prúde. Leto už je nenávratne preč a zima klope na dvere. Áno, áno, ten čas ozaj letí. Ale kde sa na pár týždňov zastavil, bola moja dielňa. Začal som vytvárať nové strihy. Chvíle premýšľania a hľadania inšpirácie sú veľmi príjemné, vtedy sa naozaj čas zastaví a neexistuje nič iné, iba dobrodružná cesta za objavovaním neprebádaných procesov. Sú to momenty, kedy sa omylmi človek najviac naučí, ale tiež si potvrdí, že to bolo správne rozhodnutie - pustiť sa do vecí, ktoré jednoducho len čakali na svoj vznik.

Vytvoreniu nových kúskov do mojej galérie predchádzalo dlhé skúmanie súčasných trendov a najmä túžba spraviť niečo inak. Upustil som od farbenia kože, aj od dekorácií a rôznych prírodných motívov. Zvolil som jednoduchú priemyselne farbenú hladenicu a zameral som sa skôr na jednoduchý a priamočiary dizajn. Mojím cieľom bolo osloviť aktívne ženy, ktoré rady upozornia na svoju jedinečnosť.

Výsledkom tvorivých chvíľ v mojej dielni sú tri nové modely. Všetky tri patria do kolekcie, ktorú som nazval Tanflow Luxe. Najprv by som rád upriamil pozornosť na tzv. shopper bag alebo tote bag, ktorá v mojej ponuke dlho chýbala. Jej názov je Victory. Je vyrobená z čiernej priemyselne farbenej hladenice. Victory je priestranná a pevná taška zaoblených tvarov. Horný otvor je uzatvárateľný légou na zips, takže obsah je bezpečne skrytý. Vo vnútri je jedno priestrannejšie vrecko na doklady a cennosti. Drží sa jednoducho za dve elegantne zaoblené uši.

https://www.sashe.sk/Tanflow/detail/kozena-taska-victory

 

Druhý model je zas iná šálka kávy. Je to zmenšená verzia predošlej tašky. Ale tentokrát ide o tzv. case bag. Myslím, že meno Clementine jej pristane. Je vyrobená takisto z priemyselne farbenej hladenice karamelovej farby. Pozornosť by som upriamil na horné zatváranie kabelky, ktoré z nej svojím tvarom vytvára unikát. Zatvára sa na štýlový aktovkový zámok. Všetky kovania na tejto kabelke sú v zlatom prevedení. Spodný okraj je zdobený nitmi. Remeň je posuvný s dvomi prackami. Na kabelku je uchytený karabínami. Po otvorení vrchnej časti uvidíte, že vnútro je z čiernej kože s malým vreckom na zips.

https://www.sashe.sk/Tanflow/detail/kozena-kabelka-clementine  

 

A do tretice všetko najlepšie. Tento skvost má meno Kristal. Možno preto, že má také ostré hrany ako kryštál. Ale najmä preto, že vám hneď blysne do očí. Je to kabelka určená ako do spoločnosti, tak aj na aktívny pracovný deň. Je vyrobená z hladenice červenej farby. Zapínanie kabelky je riešené elegantným kovaním zlatej farby. Toto kovanie sa mi osvedčilo a používam ho aj na iných modeloch. Všetky ostatné kovania sú takisto zlatej farby. Kabelka sa drží za tvarované madlo, ktoré príjemne padne do ruky. Remeň je posuvný, upevnený na kabelku odnímateľnými karabínami. Vnútro je vybavené vreckom na zips pre vaše cennosti.

https://www.sashe.sk/Tanflow/detail/kozena-kabelka-kristal

 

Dúfam, že sa vám tento žurnál čítal a pozeral s ľahkosťou. Na záver prikladám ešte pár fotografií s modelkou Alžbetkou, ktorej patrí veľká vďaka za ochotu a trpezlivosť.

Komentáre

Juliana.tvar Nádherné ! do detailov!

2018-11-19 14:17:21

VivienMihalish Zamilovala som sa do všetkých !!!

2018-11-22 07:11:53

Framegroup Wau, krása!

2018-11-22 12:02:44

MilicaM krásne...)

2018-11-22 15:01:30

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Tanflow
Tanflow
590 predaných ks, 331 hodnotení

Tanflow je značka zaoberajúca sa výrobou kožených výrobkov, dámskych kabeliek a tašiek. Mojím cieľom je pre vás tvoriť s radosťou a trpezlivosťou výrobky, ktoré sú jednoducho jedinečné.

KOŽA AKO KAŽDÝ PRÍRODNÝ MATERIÁL MÁ JEDNU KRÁSNU VLASTNOSŤ : DOZRIEVA A V ČASE SA VYVÍJA, PATINUJE. PRETO MAJTE PROSÍM PRI VÝBERE Z NAŠICH VÝROBKOV NA MYSLI, ŽE FARBA KAŽDEJ KABELKY, KTORÁ JE VYROBENÁ Z HLADENICE, TEDA Z KOŽE, KTORÁ JE ČINENÁ V RASTLINNOM TRIESLE /VŠETKY NAŠE PRÍRODNÉ A RUČNE FARBENÉ KABELKY/...SA BUDE ČASOM VYVÍJAŤ. JEDNODUCHO POVEDANÉ , BUDE TMAVNÚŤ. ČI UŽ DO SVOJEJ PRIRODZENEJ FAREBNOSTI, ALEBO POD FARBOU, MORIDLOM, KTORÉ SME JEJ DODALI MY. NEFARBENÉ KABELKY Z PRÍRODNEJ KOŽE BUDÚ NADOBÚDAŤ KRÁSNY MEDOVÝ A ČASOM KARAMELOVÝ NÁDYCH, LESK . A AK AJ NA NICH NA ÚPLNOM ZAČIATKU NOSENIA VZNIKNÚ VPLYVOM DAŽĎA ALEBO NOSENIA NEJAKÉ FAREBNÉ NEPRAVIDELNOSTI, PRI TROCHE STAROSTLIVOSTI /NATIERANIA OLEJOM ALEBO BALZÁMOM/ SA TO ČASOM VŠETKO ZLEJE DO JEDNOLIATEJ, OKU LAHODIACEJ PLOCHY KRÁSNEJ TEPLEJ FARBY, PRÍJEMNEJ NA DOTYK. BUDE TO PRESNE TO, ČO VŠETCI OD KOŽE OČAKÁVAME. PRI FARBENÝCH KABELKÁCH, OČAKÁVAJTE POSTUPNÉ DOZRIEVANIE FAREBNOSTI SMEROM K TEPLÝM TÓNOM, BUDE TO NIEČO AKO STARNUTIE FAREBNEJ FOTOGRAFIE :) A TERAZ VÁM UŽ PRAJEME PRÍJEMNÉ A NIČÍM NERUŠENÉ VYBERANIE Z NAŠEJ GALÉRIE.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kožená taška Victory - 10138592_Kožená taška Victory by Tanflow
 1 komentárov
 Páči sa 48 ľudom
240,- €
 - Kožená kabelka Clementine - 10138731_Kožená kabelka Clementine by Tanflow
 Páči sa 49 ľudom
210,- €
 - Kožená kabelka Kristal - 10138796_Kožená kabelka Kristal by Tanflow
 Páči sa 76 ľudom
190,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »