Domov » Žurnál+ » Autor: Táňa Čisáriková

Žurnál+

Novinky u Táni-darčekové kupÓny :)

Táňa Č. » Zľavy a súťaže / 2012-11-08 07:59:39 /  1 komentár / 9 lajkov / 123x zobrazený

Tak som rozmýšľala s akou novinkou by som mohla prísť teraz v tomto predVianočnom období......Musím sa priznať, že nakoplo ma Sashe a jeho urýchlovač a usnadňovač nákupov pre mužov :) Viem, že niekedy nie je ľahké vybrať ten správny darček milovanej osobe a možno tá milovaná osoba by si radšej niečo vybrala sama....  :) a tak k Vám prichádzam s novinkou darčekových kupónov, ktoré si bude možné u mňa v Sashe obchodíku zadovážiť. Bude v rôznych hodnotách, stále tak aby sa dali vybrat trebárs len náušnice, brošňa komplet, žiadne euro nevyjde na zmar :)

Fungovať to bude jednoducho:  ked si objedáte túto novinku, dostanete odomňa v správe heslo, ktorým sa potom obdarovaná osôbka "preukáže".  Je už len na Vás ako kupón darujete, či vytlačíte foto-obrázok kupóna a vložíte do obálky, alebo....... Dúfam, že niektorým tak zjednoduším výber darčekov :)

Pekný deň,

      TANA

Komentáre

YAK4YOU Je to určite perfektný nápad a odhadujem, že sa už aj osvedčil :) Darčekové kupóny sú vždy dobrá vec, lebo človek neriskuje, že daruje niečo, čo sa nebude páčiť a ešte k tomu nemusí so strachom sedieť doma pri okne a čakať, či ten poštár stihne prísť do Vianoc, či nestihne... :)

2012-12-18 16:54:28

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Tana
Tana
2639 predaných ks, 1228 hodnotení

Vítam Vás v mojom svete mačiek, vtákov, lodiek, bodiek, pásikov, guličiek.... Keramický šperk v sebe ukrýva nevyčerpateľné možnosti variácií tvarov a farebných kombinácií. Šperky pre Vás tvorím v meste snov - v Paríži kam ma zaviala láska preveliká.

13.-17. september poštovné ZADARMO! Platí pri objednávke od 28 eur.

SASHE v TRŽNICI, 15.-17. september od 13.00-20.00, vidíme sa tam!!!

Pri kúpe 3 a viac šperkov, posielam puzetky ( napichovacie náušnice ) ako darček.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »