Žurnál+

Ako vznikla nová kolekcia DINOSAURI

P
TRNKAsvet2993 predaných ks, 1258 hodnotení

Mária T. » Tvorba / 2020-08-19 07:00:01 /  10 komentárov / 37 lajkov

Teším sa, že vám môžem predstaviť novú kolekciu s názvom Dinosauri. Názov nie je veľmi kreatívny, ale zato výstižný. Takže z názvu je úplne jasné, akú tému som si vzala na mušku tento raz.

Podnet prišiel od milej zákazníčky a ako sa neskôr ukázalo, nielen milej, ale aj trpezlivej. Požiadavka bola "Také niečo nie strašidelné, ale milý dinosaurus :D".

S myšlienkou spraviť dino kolekciu som sa pohrávala už dávnejšie, a tak spomínaná požiadavka bola ten správny štartovací motor. Veľa detí dinosaurov miluje, chcú ich mať úplne všade a v rôznej podobe. A tak som sa pustila do práce.

Kolekcia, ktorú som vytvorila bola trochu iná ako tie doteraz. S výsledkom som bola v prvom momente spokojná a neskromne sa priznávam, že sa mi páčila. Kolekcia sa mi zdala taká "čistá", pekne na nej vynikla maľba a pôsobila jednotne. Stále som bola na vážkach, či ju v tejto podobe aj ponechám a ponúknem zákazníkovi. Aj napriek tomu, že som už na FB zverejnila návrhy a pochválila sa s novou, inou, viac maľovanou kolekciou.

 

 

Aby som sa vymotala zo svojho bludného kruhu, spravila som si malý prieskum a taktiež poslala návrhy spomínanej zákazníčke. Dinosauríky sa jej páčili a podľa jej slov by si vedela vybrať. No na konkrétnu otázku som dostala jasnú odpoveď: ,,ja len aby ste ostala trnka, akú vás poznám, že máte všetko také 3D, čo sa dá chytiť a hrať sa s tým :)". Vystihla presne to, nad čím som si lámala hlavu. Moja nerozhodná miska váh sa preklopila a ja som sa pustila do novej TRNKA kolekcie.

 

 

Návrhy prešli čiastočnými úpravami a nová kolekcia je na svete. Pterodaktil má krídla, ktoré mávajú. Stegosaurus a Tyranosaurus ostne, ktoré pichajú. Nie sú to len obrázky, sú to hraví trnko - dino - kamoši :) Kolekcia je navrhnutá tak, aby k sebe pasovala nielen tématicky, ale aj vizuálne. Veselé farby spája jedna neutrálna, ktorá taktiež pekne ladí s maľbou. Vďaka jednotnému rukopisu sú dinosauri skvelou voľbou pre súrodenecké. ale aj celo rodinné tričká.

BRACHIOSAURUS

 

 

 

TYRANOSAURUS

 

 

 

Novú kolekciu sme nafotili s detskými modelmi. Dve deti naše, dve od susedov a vznikla pekná banda. Hlavný dino - model bol ten najmladší a najmilší z posádky. Miesto fotenia sme po vzájomnej dohode zvolili rybníky. Voda, kamene, tráva... aby sme na fotkách navodili prehistorickú, ale aj letnú a veselú náladu. Poviem vám, je to poklad mať manžela, ktorého fotenie nielen baví, ale sa mu aj darí :) Aj touto cestou, veľká vďaka... cmuk.

STEGOSAURUS

 

 

 

Celá kolekcia sa skladá zo šiestich dinosaurov. Je dostupná na detských body, detských tričkách a ak ste veselý dospelák, pre vás aj na dámskom a pánskom tričku. Oblečenie je ušité z kvalitnej obojstrannej 100% bavlny, veľmi príjemnej na dotyk. Každý jeden kus je ručne strihaný. Vďaka čomu sa nestane, že sa bočné švy stočia, keďže úplet ide pekne po stĺpiku. Precízne šitie samotného oblečenia ako aj textilnej nášivky sú samozrejmosťou.

TRICERATOPS

 

 

 

PARASAUROLOPHUS

 

 

 

PTERODAKTYL

 

 

 

 

V ponuke mojich výrobkov nájdete darčekové sety, ktoré sa skladajú z body a hračky. A keďže sa tešia veľkej obľube k mackovi, koníkovi a myške pribudol aj set s dinosourami.

 

 

 

Dinosauríka si budete môcť zakúpiť aj ako samostatnú hračku.

 

 

Ak vás zaujal niektorý z dinosaurov, no nesympatizujete s jeho farebným prevedením, zmena farby je možná. Napr. ak sa vám páči Tyranosaurus (ten oranžový), no chceli by ste ho mať radšej v sivej farebnosti ako je Triceratops, stačí keď túto požiadavku uvediete do poznámky k objednávke. Alebo mi napíšete cez internú poštu. Po vzájomnej dohode je možné zmeniť farebnosť úplne. Napr. na jemnejšie pastelové - baby odtiene.

 

 

Veľmi pekne ďakujem každému, kto si našiel čas na prečítanie článku, prípadne si len pohľadom prebehol fotky :)

Na záver vás pozývam na návštevu do môjho obchodíku.

S pozdravom vaša Trnka

Komentáre

SalixAlba Rozkošné:)

2020-08-12 18:15:42

TRNKAsvet Ďakujem krásne :)

2020-08-12 18:17:44

eko.brnka Milučké dinosauriky...

2020-08-12 18:33:26

JanaYarn Kupila som jedno tricko vnucke a uz ho odnosil prostredny vnucik a chysta sa ho nosit najmensi vnucik.

2020-08-12 19:56:24

TRNKAsvet Veľmi sa teším, že sa tričko dedí :)

2020-08-12 21:01:24

miVida jeeeej, krásne tričká aj hračky, vydarená kolekcia

2020-08-14 10:52:27

Jaborca Krásna kolekcia! Super, že Trnka zostala Trnkou. :-) Držím palce.

2020-08-19 14:04:36

TRNKAsvet Ďakujem veľmi pekne. Aj ja som nakoniec rada, občas ma ale láka vytvoriť niečo s úplne iného súdka :) Nechcem ale miešať hrušky s jablkami :)

2020-08-19 14:26:02

OhBaby_Plienkotorty V jednoduchosti je krása.....a vôbec im nič nechýba. Je to pekná kolekcia . Nech máte veľa zákazníkov (:

2020-08-21 18:48:41

vsetko.sama krasna kolekcia)

2020-10-20 19:59:11
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - body DINO - ZELENÝ - BRACHIOSAURUS (dlhý/krátky rukáv) - 12213800_body DINO - ZELENÝ - BRACHIOSAURUS (dlhý/krátky rukáv) by TRNKAsvet
 1 komentárov
 Páči sa 53 ľudom
16,50 €
 - tričko DINO - TYRKYSOVÝ -  STEGOSAURUS (dlhý/krátky rukáv) - 12221568_tričko DINO - TYRKYSOVÝ - STEGOSAURUS (dlhý/krátky rukáv) by TRNKAsvet
 1 komentárov
 Páči sa 44 ľudom
18,50 €
 - SET DINOSAURUS REX  body + hračka  - 12235015_SET DINOSAURUS REX body + hračka by TRNKAsvet
 2 komentárov
 Páči sa 69 ľudom
25,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »