Domov » Žurnál+ » Autor: Sylvia Gutierrez

Žurnál+

Čo viac som si mohla priať...

Sylvia G. » Osobné Blogy / 2013-10-10 09:32:11 /  3 komentáre / 18 lajkovPresne táto myšlienka mi preblesla hlavou dnes ráno.
Môj osemročný synak ma zahŕňa množstvom otázok a ja si vlastne denne opakujem pravidlá, zásady a vekom nadobudnuté skúsenosti :) (Niežeby som až toľko odžila...ale čo-to sa nájde.) A tak prišla reč na obľúbenosť v kolektíve a priateľstvo.
Tiež som nikdy nepatrila k tým výraznejším, či vodcovským typom a preto ho úplne chápem. Tak som mu povedala: „ Marco, do života ti stačí jeden naozajstný priateľ, možno budú dvaja, ale so všetkými nemôžeš byť najlepší..chápeš...“
„No a kto je tvoj najlepší priateľ?“


Sú dve a o jednej z nich chcem napísať tento žurnál. Od strednej školy sme okupovali spolu internátnu izbu, spolu sme nastúpili do práce hneď po škole, spolu sme sa presťahovali do mesta, z ktorého ani jedna nepochádzame a dnes je našim domovom. Bývame  tri vchody od seba a denne si hľadíme do očí pri práci..ako za starých čias...a musím vám povedať, že je to jedno z najšikovnejších stvorení, aké poznám. Tiež je to víla..ale o tom inokedy.

Tu asi môj popis ukončím, pretože jej práca hovorí za všetko a nebyť jej, ani naše spoločné šperky by nemali tú podobu, ktorú majú dnes.

www.sashe.sk/Ingrid Patayova

Komentáre

ingusova Priateľstvo je úžasná vec! Sme štyri, poznáme sa tridsať rokov a aj keď nie sme v každodennom kontakte, sme tu pre seba navzájom vo chvíľach radostných i belestných / a že ich za tie roky bolo.../.

Vaše priateľstvo je spojené i prácou a to, čím sa tu prezentujete je naozaj nádherné:-)

2013-10-10 09:44:254x

IngridPatayova pekne si zhrnula našu spoločnú uletenú púť...dobre nám je...a keď raz budeme staré a múdre...možno budeme chovať tie pekné farebné sliepočky...

2013-10-10 11:10:176x

zuzkaaaaa Krásne, skutočne krásne napísané a veľmi dobre sa niečo takéto krásne aj čítalo, človeku až poskočí srdce, keď na konci tohto niekedy tmavého tunela plného závislivých ľudí svieti svetielko v podobe skutočného priateľa :)

2013-10-12 07:11:101x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Sylvia.Gutierrez
Sylvia.Gutierrez
1890 predaných ks, 1175 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Ak by som si mala znova vybrať, vybrala by som si to isté..moja práca ma hlboko napĺňa.
Pod značkou , ktorá je zároveň mojim menom ponúkam zlaté a strieborné šperky, hlavne snubné prstene a obrúčky.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »