P
Sviečky z prírodných voskov na každú príležitosť
Reaguje do 1 hodiny

Srdečne Vás vítam pri mojej ponuke ručne vyrábaných sviečok z prírodných surovín. V prípade akýchkoľvek otázok a prianí ma kontaktujte :)

Doprava ZDARMA do 9.12.2021 pre objednávky v hodnote nad 39eur prostredníctvom zásielkovne pri platbe vopred!!

Pošta už aktuálne má na niektoré pobočky meškanie 6-10dní!!! Z mojej strany balíky odchádzajú nasledujúci max. druhý deň. Rýchlosť doručenia zo strany doručovateľa neovplyvním,preto následné reklamácie z tohto dôvodu nebudú prijaté.Ďakujem za pochopenie!!

Prosím sledujte si svoje balíčky cez zásielkovňu!! Balíčky odosielam maximálne po 2dňoch a po potvrdení odoslania vždy pripájam aj podacie číslo. Stáva sa teraz akosi často,že zákazníci nedostanú notifikačnú SMS a úložná doba je teraz často iba 5dní!!

Ak potrebujete z niektorého výrobku väčšie množstvo než je uvedené,alebo nie je uvedené "skladom" pokojne ma kontaktujte poštou,vždy sa dá dohodnúť :)

!!! Svadobné sviečky,sviečky na krstiny a zákazku vyrábam iba pri platbe vopred,NIE na dobierku!!! Platbu prosím realizujte do 5.pracovných dní,v opačnom prípade bude objednávka stornovaná. Ďakujem za pochopenie

!!!! Dodané personalizované svadobné sviečky pri zrušení svadby kvôli COVID opatreniam nie sú predmetom reklamácie! Uvádzanie dátumu je na osobnom zvážení každého.!!!!

Ďakujem za pochopenie 


Pôvodné meno berserkr88