P
Sviečky na každú príležitosť
Reaguje do 1 hodiny

Srdečne Vás vítam pri mojej ponuke ručne vyrábaných sviečok z prírodných surovín. V prípade akýchkoľvek otázok a prianí ma kontaktujte :)

❄️❄️ INFO VIANOCE 2023 ❄️❄️
Milí zákazníci!
Vianočná ponuka je kompletná. Nájdete v nej množstvo noviniek a samozrejme ostáva aj stará (Vami)overená klasika.
Balíčky budem odosielať štandardne packetou a kuriérom DPD(každý deň).
Tak si prosím balíky sledujte a vyzdvihujte včas,lebo úložná doba v packete je iba 5dní (Z-BOX 3dni),a reálne ich odosielam nasledujúci deň.
Ak potrebujete väčší počet (napr.ako firemné darčeky) prosím informujte sa,ak to bude v mojich možnostiach vždy rád vyhoviem.
Pri platbe prevodom na účet poprosím platbu realizovať do 5prac.dní (informovať ak potrebujete viac), v opačnom prípade bude objednávka stornovaná.
Teším sa (a ďakujem Vám vopred) za každú jednu objednávku a podporu mojej tvorby :)

GARANTOVANÉ doručenie do Vianoc pre všetky objednávky realizované do polnoci 18.12.2023!!
Balíky budú odoslané 19.12.2023!!
Po tomto termíne prijímam objednávky ďalej a odosielam štandardne nasledujúci deň,ale už dopravca negarantuje doručenie.

SVADBA
!!! Svadobné sviečky,sviečky na krstiny a personalizované zákazky vyrábam iba pri platbe vopred,NIE na dobierku!!! Platbu prosím realizujte do 5.pracovných dní,v opačnom prípade bude objednávka stornovaná.
Cena za "darčeky pre svadobčanov" je platná pri minimálnom odbere 25ks. Pri nižšom počte sa prosím informujte o cene vopred poštou.

Faktúru nájdete v sekcii objednávky ako e-faktúru.Ak si želáte aj vytlačenú papierovú vloženú k objednávke,napíšte mi to prosím do poznámky.

Ďakujem za pochopenie


Pôvodné meno berserkr88