Domov » Žurnál+ » Autor: Svatava S.

Žurnál+

Letné zamyslenie #Výpredaj

Svatava S. » Zľavy a súťaže / 2020-07-23 17:04:43 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Leto... leto sa nikdy nemení. Uhorková sezóna, dovolenky, sem tam pandémia. Pozitívnym faktorom na tom všetkom je, že človek má v tomto tichšom období viac času tvoriť, nezavaľuje ho toľko práce, keďže väčšina tvorby si na svojich budúcich majiteľov počká do obdobia "potom, keď...."
Obdobie "do potom..." býva však pomerne nudné a človek, keď už má všetko hotové, čo sa objednalo, tvorí ďalej. Tvorí a tvorí a chce sa s tým pochváliť, nechať svetu, nech sa na to pozrie, prípadne nech sa záujemcovia a obdivovatelia tvorby stanú novými majiteľmi kúskov z najnedávnejšej tvorby...


Vždy, keď takto pribúdajú nové výtvory v novom období, človek porovnáva to nové so staršou tvorbou a je spravidla nespokojný. Občas s novou tvorbou, ktorej vyčíta že "mohla byť určite lepšia" a zavše s tou starou, na ktorej vidí všetky chyby a nedokonalosti, ktoré už ako skúsenejší a zrelší autor spoľahlivo rozpoznáva a v ktorých sa orientuje.
Tvorba je už raz taká. Kto chce rásť, musí byť na seba prísny. Zaspať na vavrínoch sebaľúbej spokojnosti je cesta do autorského pekla, z ktorého sa len veľmi ťažko dá vyštverať na cestu sebazdokonaľovania a triezvej schopnosti uvažovať o tom,či človek pokročil, a ako intenzívne sa zdokonalil.

No a čo z tohto premúdrelého, hlavybôľneho textu vyplýva pre vás, milí priatelia? :)
Keďže sa človek posúva, zdokonaľuje a rastie, díva sa na staršie práce stále ťažšie a ťažšie. Preto som si pre vás pripravila letný výpredaj, v ktorom sa tieto staršie práce medzi vás môžu poľahky dostať a potešiť aj tých, ktorí už dlhšie sledovali niečo v mojej galérii, ale neboli si finančne istí tým, či si to môžu dovoliť. Výpredaj sa týka všetkých výrobkov, a teda aj tých, ktoré nie sú skladom (sú uvedené "na objednávku, vyrobím do ***) ale sú starších dizajnov. Niektoré potom z galérie a bežnej ponuky zmiznú nadobro, iné budú nahradené novšou variantou a pridané budú aj úplne nové kusy, v úplne novom štýle a smere.

Info k priebehu výpredaja :))Od dnešného dňa do 4. augusta platí pri použití zľavového kódu leto10% zľava 10% na všetky objednávky z galérie http://www.sashe.sk/Svatava - a to bez obmedzenia sumy, kategórie či dostupnosti (skladom/na objednávku).

Tak teda... Príjemné nakupovanie darčekov pre seba alebo svojich blízkych prajem :)

Svatava

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Svatava
Svatava
971 predaných ks, 353 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vitajte v mojej skromnej galérii.
Venujem sa práci s drevom, kožou a organickými materiálmi. Vecičky sú ručne brúsené, vypaľované, farbené, tepané aj šité.
Verím, že si každý u mňa nájde svoje malé čaro :)

Informácie

Všetky vecičky, ktoré môžete vidieť v galérií, boli vyrobené ručne. Každý kus je originál - pri opakovanej výrobe sa každý kus trochu líši od predošlých. Výrobky z dreva aj kože sú opracované rezaním, brúsením a farbením, následne sú na ne nakreslené a ručne vypálené ozdobné motívy. Kovania sú taktiež ručne vykúvané.
Spĺňajú estetickú funkciu, ale každá je plne použiteľná na svoj účel - misky a lyžičky na jedenie, dosky na krájanie, tanieriky na servírovanie...

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »