Možná okamžitá platba kartou.
Vyrobila značka:
Vyšívanie je láska... oddych, terapia, meditácia, pokoj i radosť ♡ vitajte v krásnom svete. Nájdete tu jedineč…

Balík prišiel veľmi pekne zabalený. - Výborná a rýchla komunikácia.

Krásne výrobky, výborná a rýchla komunikácia aj dodanie krásne zabaleneho balíčka
UPOZORNENIE!
Ku každej objednávke pridávam malý krásny darček ako poďakovanie za váš nákup.
Pri objednávke nad 50 € vám pribalím špeciálny ručne vyrobený DARČEK ZADARMO. Navyše pri nákupe od 100€ budete mať aj POŠTOVNÉ ZADARMO s krásnym darčekovým balením :)
Osobný odber je možný v Banskej Bystrici.
Pre OBJEDNÁVKU NA MIERU mi napíšte.
74 ľuďom sa to páči
Pre milovníkov čistej pokojnej a tichej prírody v hĺbkach lesov sme vytvorili jemnejšiu svadobnú výšivku v príjemných osviežujúcich a tlmenejších tónoch.
Jedinečná svadobná výšivka s čistým lesným nádychom, bobuľkami a ihličím poteší nejednu lesnú žienku či zaľúbený pár.
Výšivky pre vás vyrábam ručne, je to poctivá a trvácna, kvalitná práca tvorená srdcom ♡
♡
Túto výšivku sme vymysleli spolu s mojou zákazníčkou ako svadobný dar. Rada vymyslím jedinečný darček aj spolu s vami :) AKO FUNGUJE NÁKUP
♡
Použité sú prírodné materiály - 100% bavlnená látka v krémovom odtieni, 100% bavlnené mulinky, bambusový rámček vo svetlej farbe. Zo zadnej strany je výšivka zakrytá kartónovým krúžkom a ozdobená nálepkou, takže vyzerá úžasne z každej strany.
♡
Doplňte si výšivky prstienkami alebo mašličkou.
♡
RECENZIA od Mišky:
"Dakujem velmi krasne, baliek bol nadherny, a velmi sa pacil neveste:)"
.
Všetko to začalo, keď som objavila čarovnú krabičku mojej starej mamy... Spoznajte MÔJ PRÍBEH i príbeh vašich výšiviek a prečo vlastne milujem vyšívanie.
.
Veľkosť: 20 cm
Materiál: 100 % bavlna, ľan, bambus, kartón, nálepka, potlačený papier
Spôsob výroby: ručná výšivka





Krásna a nežná ručná práca! Ideálne ako darček na svadbu.
Zuzana O





Ďakujem za krásnu svadobnú vreckovku. Veľmi si cením ochotu a milú ústretovú a komunikáciu. Vopred mi bol odoslaný aj návrh na schválenie. Vsétko bolo podľa predstáv. Môžem len odporučiť :)
Patrícia Š.





Naozaj krasna praca, boli sme velmi spokojny s pristupom, kvalitou, dorucenim aj s komunikaciou.
Jana R.





Výborná komunikácia a výrobok, výšivka pekne poctivo vyšitá, veľká vďaka
Michaela P.





Spokojnosť
Všetko podľa dohody
Krásna práca
Monika K.